RANKING 2012 Abs.M TOP5

60mll


1 Imanol Cardona Ardanuy 87 7"25 Sabadell PC 25/02/12
2 Miguel Ángel López Fernández 92 7"29 Sabadell PC 11/12/11
3 Juan Merino Bermejo 89 7"36 Sabadell PC 11/12/11
4 Daniel Rodríguez Amor 84 7"67 Sabadell PC 12/02/12
5 Guillermo López Paredes 89 7"77 Sabadell PC 12/02/12

100 m.ll.



Imanol Cardona Ardanuy 87 11"34 Serrahima 05-05-12
2 José Correderas Clavelina 94 11"58 Serrahima 30-05-12
3 Miguel Angel López Fernández 92 11"73 Castellar 22-04-12
4 Daniel Rodríguez Amor 84 11"94

Serrahima

03-07-12
5 Igors Pavlovs  97  12"48  Castelló  30-06-12 

200mll


1 Imanol Cardona Ardanuy 87 22"91 Serrahima 20/06/12
2 Javier García López 91 23"24 Sabadell PC 22/01/12
3 Miguel Ángel López Fernández 92 23"74 Granollers 15/04/12
4 Ángel García López 91 23"88 Granollers 15/04/12
5 José Correderas Clavellina 94 24"10 Granollers 13/05/12

400mll

1 Imanol Cardona Ardanuy 87 50"08 Serrahima 05-05-12
2 Javier García López 91 50"58 Granollers 13-05-12
3 Ángel García López 91 52"27 Castellar 22-04-12
4 Daniel Rodríguez Amor 84 55"11 Serrahima 05-05-12
5 Ariel Conde Manyoses 84 55"21 Granollers 13-05-12

800mll

1 Mohamed Kamal 90 1' 59"53 Granollers 13/05/12
2 Daniel Rivero García 96 2' 06"20 Sabadell PC 18/02/12
3 Juan Ramón Marmolejo Gutiérrez 73 2' 15"70 Sabadell PC 04/02/12
4 José Reina Fernández 69 2' 18"30 Sabadell PC 19/02/12
5 Mohamed Chelbat  96  2' 22"76  Sabadell PC  17-12-11

1500mll


1 Mohamed Kamal 90 4' 11"33 Sabadell PC 15/01/12
2 Jonathan Ponce Bedmar 90 4' 12"39 Serrahima 30/05/12
3 Ariel Conde Manyoses 84 4' 37"41 Granollers 13/05/12
4 José Reina Fernández 69 4' 39"28 Serrahima 30/05/12
5 Mohamed Chelbat 96 4' 45"54 Terrassa 31/03/12

3.000mll


1 Khalid Kamal 98

10'03"24

Palafrugell 19/05/12
2 Mohamed Chelbat 96

10'16"88

El Prat 24/03/12
3 Daniel Ponce Bedmar  96  10'25"04  Sabadell PC  21/01/12 
4 Javier Arenas Cabrera  77  10'43"22  Sabadell PC  15/01/12 

5.000mll


1 David Gallego Arredondo 77  16' 02"92  Granollers  15/04/12 
2 Jonathan Ponce Bedmar 90 16' 22"82 Granollers 15/04/12
3 Mohamed Chelbat 96 17' 30"91 Palafrugell 19-05-12
4 Antonio Caparrós Ruiz 69 17' 35"15 Granollers 13-05-12
5 Daniel Ponce Bedmar 96 18' 10"68 Palafrugell 19-05-12

10.000mll


1  David Gallego 77  33' 53"52  Manresa  18-03-12 

Mitja marató


1 David Gallego Arredondo  77  1h 15'05" Barcelona  26-02-12 
2 Juan Ramón Marmolejo Gutiérrez  73  1h 19'13" Calella  04-03-12 
3 Enric Lozano Pastor  86  1h 23'10" Barcelona 26-02-12
4 Ferran Rodríguez Tobar  70  1h 27'26" Calella  04-03-12 
5 Joaquin Franco Romero  68  1h 32'19" Calella 04-03-12

Marató


1 Juan Ramón Marmolejo Gutiérrez 73 2h44'35" Barcelona 25-03-12 
2 Javier Amate   3h24'58" Barcelona 25-03-12
3 Pedro Sáez   3h27'03" Barcelona 25-03-12
4 Salva Pou Blázquez 64 3h35'57" Barcelona 25-03-12

60mt


1  Imanol Cardona Ardanuy 87  8"69 RC Sabadell PC  26-12-12 
2  Daniel Rodríguez Amor 84  9"12  Sabadell PC 08-01-12 
3  Erick Aciego Marín 93  10"96  Sabadell PC  08-01-12 

110mt


1 Imanol Cardona Ardanuy 87  15"74 RC Serrahima 03-07-12 
2

Daniel Rodríguez Amor

84 16"00 Serrahima 03-07-12
3

Erik Aciego Marín

93 15"33 jr. Avilés 23-06-12

400mt



1 Erick Aciego Marín 93  1' 02"52 Granollers  13-05-12 
2 Xavier Fontelles Hernández 70 1' 02"85 Granollers 13-05-12
3

Ariel Conde Manyoses

84 1' 04"18 Granollers 15-04-12

3.000m obstàcles


1 Jonathan Ponce Bedmar 90 10' 20"09 Serrahima 13-06-12
2 Daniel Ponce Bedmar 96 11' 02"10 Granollers 13-05-12
3 Jordi Linares Hernández 77 11' 10"27 Castellar 22-04-12
4 Ariel Conde Manyoses 84 11' 16"66 Castellar 22-04-12

Salt d'alçada


1 Imanol Cardona Ardanuy 87  1,89  Serrahima  05-05-12 
2 Guillermo López Paredes  89  1,80  Sabadell PC 15-01-12 
3 Daniel Rodríguez Amor  84  1,73  Sabadell PC  11-02-12 
4 Alex Codina Jiménez 92 1,70 Granollers 15/04/12
5 Igor Pavlov 97 1,61 Oviedo 17-03-12

Salt amb perxa


1 Imanol Cardona Ardanuy 87  4,00  Serrahima  03-07-12 
2 Daniel Rodríguez Amor  84  3,80 Granollers  13-05-12 
3 Igor Pavlov  97  3,25  Palafrugell 19-05-11 
4 Sergio Domínguez Rodríguez 93 2,80 Cambrils  01-04-12
5 Ismael Hornos Gómez 00 2,00 El Prat 30-05-12

Salt de llargada


1 Imanol Cardona Ardanuy 87  6,58  Sabadell PC  25-02-12 
2 Miguel Ángel López Fernández  92  6,42  Sabadell PC  18-12-11 
3 Daniel Rodríguez Amor 84  6,28  Sabadell PC  11-02-12 
4 Juan Merino Bermejo 89 6,18

Granollers

15-04-12
5 Igors Pavlovs 97 6,11 Palafrugell 19-05-12

Triple salt


1 Alex Codina Jiménez 92  13,46 RC  Sabadell PC  12-02-12 
2 Juan Merino Bermejo 89 12,06 Granollers 13-05-12
3 Guillermo López Paredes 89 11,55 Castellar 22-04-12
4 Arnau Raya Matas 95 10,96 Terrassa 31-03-12
5 Enric Angosto José   97  10,67  Sabadell PC  28-01-12 

Llançament de pes


1 Imanol Cardona Ardanuy  87  13,90  Sabadell PC  07-01-12 
2 Daniel Rodríguez Amor  84  10,21  Sabadell PC  12-02-12 
3 Juan José Rivero Casado 61   9,10 Granollers 13-05-12

Llançament de disc


1 Imanol Cardona Ardanuy 87  39,74 Serrahima  13-06-12 
2 Daniel Rodríguez Amor 84 31,12 Serrahima 13-06-12
3 Fernando Martínez Esteban 67 24,55 Castellar 22-04-12
4

Sergio Domínguez Rodríguez

93 21,16 Cambrils 01-04-12

Llançament de martell


1 Adrián Prats Martínez 88 42,38 Castellar 22-04-12
2 Germán Prats Martínez 94 39,37 Serrahima 28-04-12

Llançament de javelina


1 Imanol Cardona Ardanuy  87  47,75 Arona 30-05-12 
2 Erick Aciego Marín 93 40,25 Amposta 17-06-12
3 Xavier Fontelles Hernández 70 37,10 Granollers 13-05-12
4 Adrián Prats Martínez 88 37,02 Granollers 15-04-12
5 Daniel Rodríguez Amor 84 36,67 Serrahima 06-06-12

5 Km. Marxa


1 David Rua Sánchez 81  25' 12"14  Granollers  15/04/12 
2 Julián López Vera 67 37' 19"19

Granollers

13/05/12

RANKING 2012 Abs.F TOP5

60mll


1 Eva López Fernández  90  8"52  Sabadell PC  22-01-12 
2 Cristina Defez Bautista 91 8"54 Sabadell PC 11-12-11
3 Sheila Dobón Pelegrín 93 8"58 Sabadell PC 18-12-11
4 Nuria García Ruíz  97  8"60  Sabadell PC  10-12-11 
5 Andrea Morral Morente  97  8"80  Sabadell PC  29-01-12 

100mll


1 Paula López López 96 13"15 Serrahima 30-05-12
2 Eva López Fernández 90 13"29 Serrahima 13-06-12
3 Núria García Ruiz 97 13"78 Serrahima 27-06-12
4 Alba Bonell González 96 13"92 Serrahima 30-05-12
5 Anna Aragonés Bañuelos 93 13"9 Mollet 21-04-12

200mll


1 Paula López López  96  27"11 Serrahima   06-06-12 
2 Alba Bonell González 96 28"37 Serrahima 06-06-12
3 Eva López Fernández 90 28"2 Calella 15-04-12
4 Andrea Morral Morente 93 29"65 Serrahima 05-05-12
5 Miryam Carvajal Pizarro  94  29"88  Sabadell PC  12-02-12 

400mll


1 Paula López López 96 1' 06"75 Serrahima 30-05-12
2 Cristina Defez Bautista 91 1' 07"4 Mar Bella 12-05-12
3 Alba Bonell González 96 1' 09"7 Mar Bella 12-05-12
4 Maria Ballesta García 95 1' 13"4 Mollet 21-04-12
5 Eva López Fernández 90 1' 13"54 Serrahima 30-05-12

800mll


1 Anna Margalef Victor 96  2' 40"7  Palafrugell  29-01-12 
2 Paula López López 96 2' 46"03 Serrahima 06-05-12
3 Anabel Armenteros del Corral 90 2' 50"7 Barberà 06-05-12
4 Ester Benavente Chimeno 78 2' 51"1 Barberà 06-05-12
5 Florencia Palacio Laje de Vega 66 3' 09"9 Calella 15-04-12

1500mll

1 Ester Benavente Chimeno 78 5' 41"0 Mar Bella 12-05-12
2 Núria Sanz Ruano 79 6' 21"6 Mar Bella 12-05-12
3 Florencia Palacio Laje 66 6' 53"4 Mollet 21-04-12

5.000mll


1 Ester Benavente Chimeno  78  22' 36"2  Calella  15-04-12 
2 Nuria Sanz Ruano 79 24' 28"0 Barberà 06-05-12
3 Virginia García Elvira 72 25' 44"4 Barberà 06-05-12

Mitja marató


1 Sonia Gallego Espinosa 76 1h 40'59 Montornés 11-03-12

60mt


1 Sheila Dobón Pelegrín  93  11"10  Sabadell PC  12-02-12 
2 Andrea Morral Morente  93  12"64  Valencia PC 18-12-11 

100mt


1 Paula López López 96  17"8 Mollet 21-04-12 
2 Sheila Dobón Pelegrín 93 18"4 Mollet 21-04-12
3 Andrea Morral Morente 93 20"45 Serrahima 05-05-12

400mt

1 Paula López López 96 1' 12"7 Mollet 21-04-12
2 Anna Margalef Victor 96  1' 17"7 Lloret 30-06-12
3 Alba Bonell González 96 1' 25"0 Barberà 06-05-12
4 Eva López Fernández 90 1' 42"3 Barberà 06-05-12

3.000m obstàcles


1          

Salt d'alçada


1 Paula López López 96 1,56 Barberà 21-06-12
1 Sheila Dobón Pelegrín  93  1,48  Mar Bella  12-05-12 
3 Ainoa Cruel Pons 99  1,47 El Prat 12-05-12
4 Andrea Morral Morente 93 1,37 Valencia 18-12-11
5 Anna Margalef Victor 96 1,32 Sabadell PC 12-02-12

Salt amb perxa


1 Luciana Vega Palacio 99 2,10 Tarragona 09-06-12
2 Vitalia Pauvlova 98  2,00  Calella  15-04-12 
3 Ainoa Cruel Pons  99  1,90  El Prat 25-02-12 
4 Nuria García Ruíz 97 1,80 Calella 15-04-12

Salt de llargada


1 Paula López López  96  5,22 Palafrugell  19-05-12 
2 Cristina Defez Bautista  91  4,91  Sabadell PC  21-01-12 
3 Sheila Dobón Pelegrín  93  4,74  Sabadell PC 12-02-12 
4 Nuria García Ruíz 97 4,52 Palafrugell 19-05-12
5 Ana Margalef Victor 96 4,50 Serrahima 06-06-12

Triple salt


1 Sheila Dobón Pelegrín 93  11,05  Castellar 03-07-12 
2 Cristina Defez Bautista 91 10,18 Barberà 06-05-12
3 Ainoa Cruel Pons  99  10,09 Tarragona 09-06-12
4 Elisa Casas Díaz 99 9,08 El Prat 17-03-12
5 Carla Vilanova González 98  9,04  Sabadell PC  10-12-11 

Llançament de pes


1 Andrea Morral Morente  93  9,73  Sabadell PC  04-03-12 
2 Anabel Armenteros del Corral 90  8,80 Granollers 12-05-12 
3 Sheila Dobón Pelegrín  93  7,19  Sabadell PC  29-06-93 
4 Miryam Carvajal Pizarro 94 5,71 Sabadell PC 11-12-11

1 Patricia Carbó Nevado 80 32' 19"5 Barberà 06-05-12
2 Vitalia Pavlova  98  37' 28"0  Palafrugell  19-02-12 
3 Laia Pérez García  98  37' 28"0  Palafrugell  19-02-12 
4 Blanca López Rueda 87 38' 20"0 Barberà 06-05-12

Llançament de disc


1 Anabel Armenteros del Corral 90  37,83 RC Serrahima  13-06-12 
2 Ester Díaz Cortés 75 21,85 Calella 15-04-12

Llançament de martell


1 Vanessa García Mulero 94 27,70 Castellar 03-07-12
2 Ester Díaz Cortés 75 17,83 Calella 15-04-12

Llançament de javelina


1 Andrea Morral Morente  93  25,05  Serrahima  06-06-12 
2 Anabel Armenteros del Corral 90 24,55 Mollet 21-04-12
3 Ester Díaz Cortés 75 19,80 Mollet 21-04-12

5Km Marxa