Rànquing Juvenil Masculí

100 m.ll

1 Joan González Santeularia 84 10"8 Badalona 06-05-01
2 Santi Sempere Creus 79 11"0 Gavà 06-06-96
3 Miguel A. López Fernández 92 11"1 Vinaroz 27-09-09
4 Francisco Villalba Gatius 70 11"3 Lloret 13-06-87
5 Javier García López 91 11"3 Sabadell 11-10-08
6 Igors Pavlovs 97 11"59 Valladolid 19-07-14
7 Imanol Cardona Ardanuy 87 11"67 Serrahima 15-05-04
8 Marc Albiac Vilas 99 11"71 Barberà 28-05-16
9 Rafa Fernández Gómez 82 11"5 Mollet 11-04-99
10 José Martínez Aliste 70 11"6 Serrahima 02-08-87
           
11 Marc Aso Roldan 87 11"6 Can Dragó 29-03-03

200 m.ll

1 Joan González Santeulalia 84 22"6 Universitaria 29-04-01
2 Santi Sempere Creus 79 22"9 Gavà 20-06-96
3 Javier García López 91 23"50 Barberà 19-10-08
4 Jordi Salinero Pérez 00 23''86 Sabadell PC 07-01-17
5 Marc Albiac Vilas 99 23"87 Serrahima 15-06-16
6 Angel García López 91 24"01 Barberà 19-10-08
7 Alberto Abril Pérez 72 23"8 Tarragona 09-04-89
8 Miguel Angel López Fernández 92 24"13 Girona 18-05-08
9 Francisco Villalba Gatius 70 24"0 Serrahima 15-02-87
10 José Martínez Aliste 70 24"0 Serrahima 25-05-87
           
11 Álex Ariza Borrero 99 24"29 Serrahima 15-06-16
12 Raul Ordóñez García 89 24"32 Serrahima 12-02-06
13 Alberto Martínez Esteban 81 24"1 Serrahima 10-06-98
14 Gorka Pineda Burgueño 00 24''57 L'Hospitalet 13-05-17
 

400 m.ll

1 Simón Lázaro González 99 51"69 Lloret de Mar 04-06-16
2 Javier Garcia López 91 51"99 Barberà 26-10-08
3 Alberto Martínez Esteban 81 52"06 Reus 31-05-98
4 Angel García López 91 52"38 Barberà 26-10-08
5 Alberto Abril Pérez 72 52"6 Badalona 30-04-89
6 Igors Pavlovs 97 53"10 Serrahima 10-07-13
7 Victor Hernández López 85 53"1 Igualada 28-04-02
8 Joan González Santeolaria 84 53"39 Serrahima 13-02-01
9 Santi Sempere Creus 79 53"52 Serrahima 22-05-96
10 Jordi Salinero Pérez 00 53''61 Serrahima 27-05-17
           
11 Marc Albiac Vilas 99 53"73 Barberà 28-05-16
12 Rodrigo Covaleda Mediavilla 85 53"83 Vic 09-06-02
13 Dani Ponce Bedmar 96 53"9 Mollet 27-10-13

800 m.ll

1 Simón Lázaro González 99 1' 58"23 Serrahima 15-06-16
2 Juan Reina Fernández 66 1' 59"5 Cornellà 21-05-83
3 Alberto Abril Pérez 72 2' 00"5 Serrahima 21-06-89
4 Daniel Ponce Bedmar 96 2' 00"95 Serrahima 12-06-13
5 David Gómez Herranz 68 2' 01"3 Badalona 16-06-85
6 Miguel Angel Jiménez Sánchez 69 2' 02"0 Serrahima 03-02-86
7 Khalid Kamal 98 2' 02"46 Castellar 25-05-14
8 Rodrigo Covaleda Mediavilla 85 2' 04"0 Mataró 05-06-02
9 Victor Henández López 85 2' 04"1 Badalona 05-03-02
10 Javier García López 66 2' 04"17 Barberà 19-10-08
           
11 Daniel Rivero García 96 2' 04"24 Palafrugell 09-06-12

1.500 m.ll

1 José Manuel Reina Fernández 69 4' 04"5 Granollers 01-06-86
2 Miguel Angel Jiménez Sánchez 69 4' 07"2 Lloret 08-08-86
3 Khalid Kamal 98 4' 15"63 Barberà 25-04-15
4 Javier Lucena Espejo 65 4' 19"1 Serrahima 23-05-82
5 Antonio Codina Sala 71 4' 19"3 Serrahima 10-01-88
6 Daniel Rivero García 96 4' 19"80 Sabadell PC 25-01-13
7 David Gómez Herranz 68 4' 20"0 Badalona 02-06-84
8 Alberto Abril Pérez 72 4' 20"1 Sant Celoni 06-07-88
9 Houssam Chelbat 00 4' 25''34 Sabadell PC 18-02-17
10 Agustín Garrido Caballero 83 4' 26"9 Badalona 07-05-00
           
11 Rodrigo Covaleda Mediavilla 85 4' 27"01 Vilafranca 02-02-02

3.000 m.ll.

1 Khalid Kamal 98 9' 21"81 Sabadell PC 18-01-15
2 Houssam Chelbat 00 9' 43"33 Hospitalet 15-05-16

5.000 m.ll

1 Antonio Codina Sala 71 15' 57"3 Serrahima 02-05-87
2 Juan Reina Fernández 66 16' 00"0 Serrahima 09-10-83
3 Jacinto Malvarez Roldán 67 16' 07"0 Sant Celoni 09-10-83
4 Javier Lucena Espejo 65 16' 15"4 Sant Celoni 12-10-82
5 Khalid Kamal 98 16' 16"92 Serrahima 11-06-14
6 Mohamed Chelbat 96 16' 40"08 Castellar 25-05-13
7 Agustín Garrido Caballero 83 17' 07"3 Sabadell 20-03-99
8 David Rua Sánchez 81 17' 07"6 Serrahima 06-06-98
9 Houssam Chelbat 00 17' 21''25 Sant Celoni 29-04-17
10 Ahmed Ouhammou 98 17' 30"2 Barberà 19-10-14
           
11 Jonathan Ponce Bedmar 90 17' 33"2 Granollers 21-10-07
12 Marco Antonio Cerdeira Achaval 80 17' 43"3 Mataró 04-05-97
 

5 Km. Marxa

1 Juan Carlos López Fuentes 72 26'11"0 Vilafranca 01-05-88
2 David Rua Sánchez 81 29'01"6 Reus 31-05-98
3 Juan Manuel Herrera 72 32'16"2 Rubí 17-04-88
4 Azor Carreras Alcaraz 90 35'32'94 Serrahima 14-05-06

110 m.t (0,914 m)

1 Marc Albiac Vilas 99 15"23 Barberà 29-05-16
2 Álex Ariza Borrero 99 15"52 Lloret de Mar 05-06-16
3 Jordi Salinero Pérez 00 15''90 Serrahima 28-05-17
4 Erick Aciego Marín 93 15"97 Serrahima 22-05-10
5 Igor Pavlovs 97 16"24 Serrahima 18-06-14
6 Alberto Martínez Esteban 81 16"2 Vilanova 24-05-98
7 Imanol Cardona Ardanuy 87 16"82 Serrahima 30-06-04
8 Rafa Fernández Gómez 82 17"6 Vilanova 24-04-99
9 Rafa Dueñas Naranjo 81 17"8 Vilanova 24-05-98
10 David Mérida Rios 82 18"2 Palafrugell 13-06-99
           
11 David Pérez Sempere 00 18''79 Cornellà 06-05-17
12 Isaac Puig Bayés 79 18"8 Terrassa 28-05-95
13 Sergio Domínguez Rodríguez 93 19"50 Serrahima 22-05-10
14 Albert Villanueva Plaza 78 19"4 Sabadell 11-06-94

400 m.t (0,84 m)

1 Alberto Martínez Esteban 81 54"49* Can Dragó 31-05-98
2 Rafa Dueñas Naranjo 81 1' 00"2* Sabadell 09-05-98
3 Marc Albiac Vilas 99 1' 00"70 Serrahima 04-06-16
4 Alex Rabaza Camacho 87 1' 01"23* Manresa 08-06-03
5 Simón Lázaro González 99 1' 01"28 Serrahima 01-07-15
6 David García Herrera 71 1' 03"0* Lloret 17-04-88
7 Albert Villanueva Plaza 78 1' 03"7* Serrahima 21-05-95
8 Erick Aciego Marín 93 1' 03"8 Vinaroz 27-09-09
9 David Mérida Rios 82 1' 04"7* Vilanova 10-04-99
10 Alberto Real Estepa 83 1' 07"0* Vilanova 12-04-00
           
11 Enric Ruiz Dedeu 78 1' 15"2* Lloret 06-05-95
12 Sergio Domínguez Rodríguez 93 1' 26"9 Can Dragó 07-05-09

2.000 m.obstacles

1 Agustín Garrido Caballero 83 6' 17"6 El Prat 30-05-99
2 Antonio Codina Sala 71 6' 20"2 Serrahima 29-09-87
3 Daniel Ponce Bedmar 96 6' 52"05 El Prat 13-04-13
4 Houssam Chelbat 00 6' 52"60 Lloret de Mar 04-06-16
5 José Giraldo Flores 64 7' 35"2 Granollers 11-07-80
6 Enric Ruiz Dedeu 78 8' 17"5 Mollet 01-04-95
7 Antonio Ballús Vilalta 62 8' 30"3 Terrassa 23-04-79

Salt d'Alçada

1 Victor Nadales Morales 88 1,88 San Sebastià 13-03-04
2 Marc Albiac Vilas 99 1,82 Barberà 28-05-16
3 Antonio Valenzuela Plaza 94 1,77 Vilafranca 28-02-10
4 Albert Villanueva Plaza 78 1,75 Serrahima 21-05-95
5 Imanol Cardona Ardanuy 87 1,75 Vilafranca 28-02-04
6 Alberto Martínez Esteban 81 1,73 Vilafranca 17-01-98
7 Ismael Hornos Gómez 00 1,73 Sabadell PC 13-02-16
8 Xavi Bau Ramos 98 1,71 Sabadell PC 31-01-15
9 Carlos Fraile Bonilla 65 1,70 Sant Celoni 23-06-82
10 Igor Pavlovs 97 1,70 Sabadell PC 02-02-13
           
11 Erick Aciego Marín 93 1,68 Cambrils 25-04-09
12 David Mérida Rios 82 1,66 Palafrugell 13-06-99
13 Cristóbal Múñoz Gálvez 90 1,66 Sabadell 17-06-07
14 Jordi Salinero Pérez 00 1,66 Sabadell PC 18-02-17

Salt de perxa

1 Rafa Fernández Gómez 82 4,10 Sabadell 08-05-99
2 Igors Pavlovs 97 4,10 Serrahima 25-05-14
3 Marc Aso Roldan 87 3,96 Zaragoza 17-03-03
4 David Mérida Rios 82 3,70 Palafrugell 13-06-99
4 Jordi Salinero Pérez 00 3,70 Getafe 25-06-17
6 Gerard Fernandez Gómez 88 3,65 Sabadell 06-06-04
7 Imanol Cardona Ardanuy 87 3,40 Igualada 13-06-04
7 Marc Albiac Vilas 99 3,40 Salamanca 06-03-16
9 Ismael Hornos Gómez 00 3,32 Sabadell PC 14-02-16
10 Sergio Domínguez Rodríguez 93 3,30 Cambrils 24-04-10
           
11 Carlos Real Estepa 80 3,20 Sabadell 12-10-96
11 Moises Cuestas González 82 3,20 Sabadell 20-02-99
13 Alberto Martínez Esteban 81 3,10 Sabadell 07-03-98

Salt de Llargada

1 Miguel A. Lopez Fernandez 92 6,63 Vilafranca 22-02-09
2 Alberto Martínez Esteban 81 6,61 Sabadell 16-10-98
3 Igors Pavlovs 97 6,53 Sabadell PC 01-03-14
4 Marc Albiac Vilas 99 6,49 Barberà 28-05-16
5 Jordi Salinero Pérez 00 6,38 Serrahima 27-05-17
6 Imanol Cardona Ardanuy 87 6,32 Vilafranca 28-02-04
7 Santi Sempere Creus 79 6,29 Sabadell 12-10-96
8 David Mérida Rios 82 6,18 Sabadell 16-10-98
9 Enric Angosto Jose 97 5,97 Mollet 26-04-14
10 Francisco Villalba Gatius 70 5,96 Serrahima 22-02-87
11 Alex Ariza Borrero 99 5,95 Gavà 28-11-15
           
12 Juan Merino Bermejo 89 5,94 Serrahima 05-07-06
13 Rafa Fernández Gómez 82 5,89 Car 01-05-99

Triple Salt

1 Alberto Martínez Esteban 81 13,13 Mollet 10-05-98
2 Raúl Ordóñez García 89 12,72 Castellar 07-05-06
3 Rafa Fernández Gómez 82 12,64 Vilafranca 21-02-99
4 Marc Gutiérrez Ramallo 98 12,55 Mataró 18-07-15
5 Imanol Cardona Ardanuy 87 12,37 Vilafranca 18-01-03
6 Santi Sempere Creus 79 12,04 Sabadell 29-09-96
6 Enric Angosto José 97 11,98 Tarragona 18-05-13
7 Alfredo Bañuelos Gómez  71 11,97 Sant Celoni 07-06-87
8 Carlos Fraile Bonilla 65 11,64 Serrahima 13-04-82
9 Joaquin Lobo Botella 69 11,56 Sant Celoni 25-05-86
10 Fernando Martínez Esteban 67 11,52 Badalona 02-06-84

Llançament de pes (5 kg)

1 Imanol Cardona Ardanuy 87 14,48 Sabadell 06-06-04
2 Álex Ariza Borrero 99 12,60 Barberà 28-05-16
3 Iván Gallego Vizuete 00 12,19 Lloret de Mar 04-06-17
4 Igors Pavlovs 97 11,98 Valladolid 19-07-14
5 Jordi Salinero Pérez 00 11,52 Serrahima 27-05-17
6 Marc Albiac Vilas 99 10,58 Barberà 28-05-16
7 Alberto Martínez Esteban 81 10,44 Vilafranca 17-01-98
8 Sergio Dominguez Rodríguez 93 10,16 Barberà 17-04-10
9 David Mérida Rios 82 10,10 Palafrugell 13-06-99
10 José Carreiro González 81 10,05 Can Dragó 30-05-98
           
11 Marc Gutiérrez Ramallo 98 10,03 Sabadell PC 24-01-15
12 Raúl Ordóñez García 89 9,73 Serrahima 15-05-05
13 Ismael Hornos Gómez 00 9,67 Sabadell PC 13-02-16
14 José Antonio Pérez Guerrero 82 9,48 Vilafranca 16-01-99
15 Alex Rabaza Camacho 87 9,45 Hospitalet 08-05-03
16 Erick Aciego Marín 93 9,39 Barberà 21-06-09

Llançament de disc (1,5 kg)

 

1 Imanol Cardona Ardanuy 87 40,92 Igualada 13-06-04
2 Iván Gallego Vizuete 00 36,48 Serrahima 07-06-17
3 Álex Ariza Borrero 99 35,25 Cambrils 01-05-16
4 Joan Altisen Vila 69 32,40 Granollers 29-06-85
5 Sergio Pérez Barrera 89 31,79 Castellar 28-05-05
6 Raúl Ordoñez García 89 31,39 Serrahima 27-05-06
7 Sergio Domínguez Rodríguez 93 29,87 Barberà 17-04-10
8 Jordi Salinero Pérez 00 29,73 Serrahima 28-05-17
9 José López Jiménez 72 29,60 Serrahima 22-10-88
10 Aberto Martínez Esteban 81 29,60 Mataró 02-05-98
           
11 José Antonio Martínez Paredes 82 29,48 Granollers 19-04-98
12 Santi Sempere Creus 79 29,42 Sabadell 09-03-96
13 Isaac Puig Bayés 79 29,07 Terrassa 28-05-95

Llançament de martell (5 kg)

 

1 Iván Gallego Vizuete 00 52,43 CAR Sant Cugat 15-06-17
2 Germán Prats Martínez 87 48,48 Serrahima 29-06-11
3 Marc Gutierrez Ramallo 98 37,72 Serrahima 26-01-14
4 José Antonio Pérez Guerrero 82 32,13 El Prat de Llob. 30-05-99
5 Joan Altisen Vila 69 31,44 Sant Celoni 25-05-85
6 Sergio Pérez Barrera 89 31,35 Castellar 28-05-05
7 José Antonio Martínez Paredes 82 30,17 El Prat de Llob. 30-05-99
8 Manel Vaca Albarrán 96 29,89 El Prat de Llob.l 24-03-12
9 José Carreiro González 81 27,97 Can Dragó 31-05-98
10 Jesús Pascual 72 23,81 Rubí 15-05-88
           
11 Diego Vaca Constante 89 21,61 Sabadell 18-03-06

Llançament de javelina (700 g)

1 Imanol Cardona Ardanuy 87 45,70 Serrahima 16-05-04
2 Alberto Martínez Esteban 81 42,55 Mataró 05-02-98
3 Igors Pavlovs 97 41,13 Valladolid 20-07-14
4 Jordi Salinero Pérez 00 38,45 Serrahima 27-05-17
5 José López Jiménez 72 37,18 Lloret 17-04-88
6 Erick Aciego Marín 93 35,58 Cambrils 26-04-09
7 Rafael Dueñas Naranjo 81 35,09 Mataró 05-02-98
8 Marc Gutiérrez Ramallo 98 34,06 El Prat 05-04-14
9 Simón Lázaro González 99 34,00 Cornellà 08-05-16
10 Álex Ariza Borrero 99 32,66 Cambrils 01-05-16
           
11 José Manuel Mira Raya 80 32,28 Granollers 13-04-97
12 Marc Albiac Vilas 99 31,97 Mataró 26-06-16
13 Albert Villanueva Plaza 78 31,28 Vic 17-09-95
14 Iván Gallego Vizuete 00 31,08 Cornellà 06-05-17
15 Santi Sempere Creus 79 30,92 Sabadell 28-04-96

Decatló