Rànquing Juvenil Femení

100 m.ll

1 Ana Pilar Ramallo Núñez 64 12"7 Cornellá 02/07/1980
2 Verónica Callejo Betelu 82 12"7 Can Dragó 07/05/1999
3 Paula López López 96 13"15 Serrahima 30/05/2012
4 Nuria García Ruíz 97 13"37 Serrahima 05/06/2013
5 Nuria Ferrer Moreno 81 13"40 Serrahima 22/06/1998
6 Anna Aragonés Bañuelos 93 13"41 Cambrils 11/04/2010
7 Cristina Barcena Saludes 83 13"42 Serrahima 23/06/2000
8 Alba Bonell González 96 13"44 Serrahima 14/06/2013
9 Cristina Defez Bautista 91 13"53 Serrahima 19/05/2007
10 Maica Lorente Baigorri 85 13"3 Sabadell 28/02/1998

200 m.ll

1 Paula López López 96 26"53 Serrahima 12/06/2013
2 Nuria García Ruiz 97 26"8 Mollet 20/10/2013
3 Arantxa Fuentes Domingo 87 27"07 Valencia 08/02/2003
4 Verónica Callejo Betelu 82 27"10 Serrahima 09/06/1999
5 Raquel López Ruiz 99 27"56 Castellón 09/06/2016
6 Montse Romero García 71 27"5 Sant Celoni 03/07/1988
7 Maica Lorente Baigorri 85 27"5 Badalona 13/05/2001
8 Anna Margalef Victor 96 27"91 Serrahima 25/05/2013
9 Maite López Sáez de Tejada 72 27"8 Granollers 14/05/1988
10 Thais Montoya Franco 79 28"05 Serrahima 18/02/1996
           
11 Alba Bonell González 96 28"17 Sabadell PC 18/01/2013

400 m.ll

1 Arantxa Fuentes Domingo 87 57"61 Madrid 17/07/2004
2 Nuria García Ruiz 97 1' 01"22 Sabadell PC 01/02/2014
3 Paula López López 96 1' 01"65 Lloret 15/06/2013
4 Maite López Sáez de Tejada 72 1' 03"9 Granollers 14/05/1988
5 Cristina Barcena Saludes 83 1' 04"0 Sabadell 30/01/1999
6 Nuria Ferrer Moreno 81 1' 04"2 Sabadell 27/04/1997
7 Anna Margalef Victor 96 1' 04"49 Serrahima 10/07/2013
8 Laura Rubio Gracia 96 1' 05"28 Barberà 20/04/2013
9 Verónica Callejo Betelu 82 1' 05"73 Vilafranca 10/01/1999
10 Mª Isabel Griera Artigas 70 1' 05"6 Sant Celoni 25/05/1986

800 m.ll

1 Gertrudis Ramallo Núñez 67

2' 15"8

Granollers 07/07/1984
2 Montse Romero García 71 2' 20"5 Vilanova 14/06/1987
3 Conchi Quesada Miñán 70 2' 25"0 Sant Celoni 25/03/1986
4 Laura Rubio Gracia 96 2' 26"46 Castellar 25/05/2013
5 Anna Margalef Victor 96 2' 35"35 Serrahima 26/05/2013
6 Marina Gea González 99 2' 35"88 Lloret 17/05/2015
7 Teresa Pérez Postiguillo 64 2' 36"8 Serrahima 03/05/1980
8 Paula López López 96 2' 37"42 Serrahima 26/05/2013
9 Nuria García Ruiz 97 2' 42"55 Castellar 25/05/2013
10 Thais Montoya Franco 79 2' 44"2 Sant Celoni 14/04/2013
           
11 Alicia Pou Calderón 99 2' 44"30 Sabadell 20/12/2014
12 Mar Ojeda Fernández 00 2' 44"60 Barberà 16/04/2016
13 Erika Moreno Paniagua 87 2' 45"36 Vilafranca 18/01/2003

1.500 m.ll

1 Isabel Triviño Villaverde 71 4' 52"0 Universitaria 28/03/1987
2 Montse Romero García 71 4' 53"4 Serrahima 26/07/1987
3 Laura Rubio Gracia 96 5' 05"78 Serrahima 05/06/2013
4 Patricia Yuste 86 5' 30"2 Can Dragó 28/04/2002
5 Verónica Callejo Betelu 82 5' 36"7 El Prat 13/06/1998
6 Alicia Pou Calderón 99 5' 41"16 Sabadell PC 24/01/2015
7 Conchi Quesada Miñán 70 5' 42"1 Cornellá 13/04/1986
8 Anna Espinal Gil 82 5' 57"3 Sabadell 31/01/1998
9 Mª Carmen Haro Tejada 72 5' 57"4 Granollers 14/05/1988
10 Ariadna Serrano Ramírez 97 6' 00"67 Barberà 20/04/2013
           
11 Irene Sánchez Pérez 82 6' 01"9 Sabadell 19/04/1998

5.000 m.ll

1 Isabel Triviño Villaverde 71 18'10"0 Serrahima 23/05/1987
2 Mª Carmen Haro Tejada 72 22'21"6 Badalona 21/05/1988
3 Blanca Lopez Rueda 87 24'11"4 Tarragona 27/04/2003
4 Cristina Revilla Gual 86 25' 45"4 El Prat 05/05/2002

5 Km. Marxa

1 Patricia Yuste Martínez 86 27' 56"0 Mollet 21/04/2002
2 Laia Pérez García 98 30' 37"85 Lloret de Mar 21/06/2014
3 Susana Maroto Rodríguez 85 32' 34"0 Mollet 21/04/2002
4 Mª Isabel Griera Artigas 70 33' 52"8 Cornellá 13/04/1986
5 Nerea Gómez Zafra 01 34' 24''35 Sabadell 08/04/2017
6 Eva López Fernández 90 39' 31"1 Sabadell 08/05/2005
7 Viani Vallo Vaccaro 90 43' 28"0 Hostalets 19/03/2006

10 Km. Marxa

1 Patricia Yuste Martínez 86 58' 32" Rubí 17/02/2002
2 Susana Maroto Rodríguez 85 1h 08' 30" Rubí 17/02/2002

100 m.t (0,762)

1 Cristina Barcena Saludes 83 15"70 Serrahima 23/07/1999
2 Paula López López 96 15"78 Barberà 20/04/2013
3 Arantxa Fuentes Domingo 87 16"14 Serrahima 30/06/2004
4 Raquel López Ruiz 99 16"48 Barberà 28/05/2016
5 Anna Margalef Victor 96 16"57 Igualada 02/06/2013
6 Nuria Ferrer Moreno 81 16"9 Monzón 27/06/1998
7 Nuria García Ruíz 97 17"35 Castellar 06/04/2013
8 Anabel Armenteros del Corral 90 17"3 Serrahima 17/06/2006
9 Lucia Vigil-escalera Zaraboso 70 17"4 Sant Celoni 07/06/1987
10 Verónica Callejo Betelu 82 17"9 Palafrugell 04/03/1998
           
11 Anna Espinal Gil 82 17"9 Palafrugell 13/06/1999

400 m.t (0,762)

1 Lucia Vigil-escalera Zaraboso 70 1' 07"4 Vilanova 12/06/1987
2 Gertrudis Ramallo Núñez 67 1' 07"8 Serrahima 11/09/1984
3 Anna Margalef Victor 96 1' 08"53 Serrahima 12/06/2013
4 Carmen Ramírez Rodríguez 66 1' 11"3 Sant Celoni 19/06/1983
5 Paula López López 96 1' 12"06 Castellar 14/04/2013
6 Thais Montoya Franco 79 1' 13"0 Granollers 01/05/1996
7 Conchi Quesada Miñán 70 1' 16"3 Sant Celoni 27/04/1986
8 Annabel Espinal Gil 82 1' 17"4 Terrassa 11/10/1998
9 Raquel López Ruiz 99 1' 19"13 Barberà 16/04/2016
10 Soraya Teruel Luque 85 1' 20"1 El Prat 05/05/2002
           
11 Isabel Triviño Villaverde 72 1' 22"4 Granollers 14/05/1988

Salt d'Alçada

1 Cristina Barcena Saludes 83 1,60 Serrahima 17/06/2000
2 Paula López López 96 1,56 Barberà 21/06/2012
3 Cristina Revilla Gual 86 1,54 Serrahima 13/07/2003
4 Nuria Ferrer Moreno 81 1,53 Vilafranca 08/02/1998
5 Arantxa Fuentes Domingo 87 1,49 Serrahima 15/05/2004
6 Sofia Serrano Ramírez 00 1,48 Santa Coloma 07/05/2017
7 Luci Vega Palacio 99 1,45 Lloret 17/05/2015
8 Sheila Dobón Pelegrín 93 1,44 Mataró 02/05/2010
9 Nerea Gómez Zafra 01 1,42 Gavà 17/12/2016
10 Andrea Morral Morente 93 1,41 Vilafranca 20/02/2010
           
11 Thais Montoya Franco 79 1,40 Sabadell 30/03/1996
12 Raquel Pallarés Expósito 85 1,40 Can Dragó 19/05/2002
13 Anna Margalef Victor 96 1,40 Bompas FR 19/01/2013

Salt de Perxa

1 Anna Espinal Gil 82 2,90 Universitaria 02/05/1999
2 Anna García González 85 2,90 Vilafranca 13/01/2002
3 Nicole Crespo Prentice 89 2,80 Sabadell 08/05/2005
4 Sheila Dobón Pelegrín 93 2,00 Castellar 14/02/2009
5 Carla Gil Filella 92 2,00 Can Dragó 07/05/2009
6 Zrinhy Miquilena 92 1,90 Sant Celoni 18/10/2009
7 Davinia Díaz-Peñalver Nieto 87 1,80 Serrahima 20/09/2003

Salt de Llargada

1 Anna Aragonés Bañuelos 93 5,34 Serrahima 30/05/2010
2 Paula López López 96 5,26 Antequera 02/03/2013
3 Cristina Barcena Saludes 83 5,21 Serrahima 26/06/1999
4 Cristina Defez Bautista 91 5,15 Vilafranca 24/02/2008
5 Anabel Armenteros del Corral 90 4,98 Castellar 25/06/2006
6 Cristina Tato Saborido 85 4,86 Granollers 24/03/2002
7 Montse Romero García 71 4,85 Sant Celoni 03/07/1988
8 Nuria Ferrer Moreno 81 4,80 Saragossa 09/03/1997
9 Anna Margalef Victor 99 4,79 Serrahima 26/05/2013
10 Mireia Mira García 82 4,73 Serrahima 15/06/1998

Triple Salt

1 Nuria Ferrer Moreno 81 11,11 Vilafranca 15/02/1998
2 Paula López López 96 10,60 Mollet 20/10/2013
3 Sheila Dobón Pelegrín 93 10,56 Serrahima 12/06/2010
4 Anna Aragonés Bañuelos 93 10,55 Serrahima 12/06/2010
5 Cristina Defez Bautista 91 10,48 Sabadell 17/06/2007
6 Mireia Mira García 82 10,25 El Prat 16/04/1998
7 Arantxa Fuentes Domingo 87 10,22 Vilafranca 01/02/2003
8 Cristina Tato Saborido 85 10,21 Vilafranca 17/02/2002
9 Ainoa Cruel Pons 99 9,89 Castellar 19/04/2015
10 Maica Lorente Baigorri 85 9,79 Castellar 10/03/2001
           
11 Luciana Vega Palacio 99 9,79 Terrassa 30/05/2015
12 Anabel Armenteros del Corral 90 9,75 Serrahima 02/07/2006
 

Llançament de Pes 3kg.

1 Paula López López 96 9,99 Valencia 29/02/2012
2 Vitalia Pavlova 98 9,93 Sabadell PC 14/02/2015
3 Raquel López Ruiz 99 9,46 Castellón 08/06/2016
4 Nuria García Ruiz 97 9,13 Sabadell PC 15/02/2014
5 Anna Margalef Victor 96 8,70 Serrahima 25/05/2013
6 Miriam Gallego Vizuete 00 8,64 Sabadell PC 21/01/2017
7 Paula López Muñoz 97 8,41 Terrassa 14/03/2014

Llançament de Disc (1kg)

1 Anabel Armenteros del Corral 90 31,31 Serrahima 13/06/2007
2 Cristina Barcena Saludes 83 31,01 Igualada 02/07/2000
3 Mª Ángeles Gómez Llamazares 72 29,86 Vic 04/06/1988
4 Monica Morata Donadiós 73 28,22 Granollers 14/05/1988
5 Nuria Ferrer Moreno 82 27,72 Terrassa 11/10/1998
6 Davinia Diaz-Peñalver Nieto 87 27,43 Can Dragó 09/03/2003
7 Marta Canovas Peña 86 26,67 Serrahima 01/06/2003
8 Mireia Mira García 82 25,38 Sabadell 14/03/1998
9 Marta Fores Maresma 87 24,91 Sabadell 06/06/2004
10 Cristina Revilla Gual 86 24,84 Serrahima 05/06/2005

Llançament de Martell (3kg)

1 Paula López Muñoz 97 40,33 Sabadell 12/10/2014
2 Miriam Gallego Vizuete 00 34,19 Serrahima 07/06/2017

Llançament de Javelina 500grs.

1 Vita Pavlova 98 35,60 Lloret de Mar 21/06/2015
2 Paula López López 96 25,31 Durango 23/06/2013
3 Isabel Lobato Benítez 01 25,64 Cornellà 06/05/2017
4 Raquel López Ruíz 99 22,65 Hospitalet 15/05/2016
5 Miriam Gallego Vizuete 00 20,87 Cornellà 06/05/2017
6 Nuria García Ruíz 97 20,16 Castellar 06/04/2013
7 Paola Núñez García 01 20,09 Palafrugell 14/05/2017
8 Anna Margalef Victor 96 17,82 Serrahima 26/05/2013

Heptatló

100v 0,76 - alçada-pes 3kg-200 m.ll.-llargada-jabalina 500grs-800m.ll.

1 Paula López López 96 4.103 Serrahima 26/05/13
 

15"56-1,48-9,12-26"59-5,04-22,96-2'37"42

 
2 Anna Margalef Victor 96 3.624 Serrahima 26/05/13
  16"18-1,36-8,70-27"91-4,79-17,82-2'35"35  
3 Raquel López Ruiz 99 3.420 Castellón 09/06/16
  16"50-1,29-9,46-27"56-4,52-21,31-2'50"23  
4 Nuria García Ruíz                                     97 3.131 Serrahima 26/05/13
  17"78-1,19-8,23-27"95-4,65-18,81-2'43"27  
5 Nerea Gómez Zafra 01 2.598     Palafrugell 14/05/17
  18''85 - 1,37 - 7,21 - 31''76 - 4,02 - 15,86 - 2'48''56  
6 Nathaile Germaine Seguin 00 2.247     Palafrugell 14/05/17
  00''00 - 1,19 - 7,92 - 29''52 - 4,54 - 16,12 - 2'58''41  

4x100

1 Aragonés-Defez-Cano-Morral 56"4 Granollers 21/10/2007

4x400

1 N.Garcia/L.Rubio/A.Margalef/P.López   4' 13"59 Barberà 05/05/13 
2 M.Gea/R.López/A.Pou/A.Olmo   4' 48"69 Barberà 16/04/16 

Proves PC Jv Femení

60 m.ll.

1 Nuria García Ruiz  97 8"28 Sabadell PC 14-12-13
2 Anna Aragonés Bañuelos 93 8"30 Vilafranca 21-02-09
3 Verónica Callejo Betelu 82 8"41 Vilafranca 21-02-98
4 Cristina Defez Bautista 91 8"55 Vilafranca 24-02-08
5 Andrea Morral Morente 93 8"57 Vilafranca 28-02-10
6 María Álvaro Durán 00 8"64 Sabadell PC 12-12-15
7 Nuria Ferrer Moreno 81 8"65 Vilafranca 18-01-97
8 María Sánchez Uya 84 8"67 Vilafranca 10-01-99
9 Maika Lorente Baigorri 85 8"71 Vilafranca 14-01-01
10 Alba Bonell González 96 8"73 Sabadell PC 25-01-13
           
11 Anna Margalef Victor 96 8"84 Sabadell PC 13-01-13

60 m.t.

1 Paula López López 96 9"33 Antequera 02-03-13
2 Cristina Bárcena Saludes 83 9"44 Zaragoza 27-02-99
3 Nuria Ferrer Moreno 81 9"67 Zaragoza 08-03-97
4 Anna Margalef Victor 96 9"86 Sabadell PC 23-02-13
5 Arantxa Fuentes Domingo 87 10"05 Vilafranca 23-02-02
6 Raquel López Ruiz 99 10"10 Sabadell PC 21-02-16
7 Nuria García Ruiz 97 10"12 Sabadell PC 15-02-14
8 Verónica Callejo Betelu 82 10"42 Vilafranca 15-02-98
9 Anabel Armenteros del Corral 90 10"54 Vilafranca 12-02-07
10 Luciana Vega Palacio 99 10"85 Sabadell PC 13-12-14
           
11 Nathalie Germaine Seguin 00 10''97 Sabadell 04-02-17
12 Andrea Morral Morente 93 11"31 Vilafranca 06-02-10
 

3000 m.m.

1 Laia Pérez García 98 17'49"33 Sabadell PC 10-01-15
 

Pentatló

60m.t.(0,76)-alçada-pes-llargada-800

1 Paula López López 96   3.032 Antequera 02/03/13
  9"33-1,41-9,06-5,26-2'40"45        
2 Anna Magalef Victor 96   2629 Sabadell PC 10/02/13
  10"12-1,38-8,26-4,47-2'37"49        
3 Nuria García Ruiz 97 2.512 Sabadell PC   15/02/14
  10"12-1,29-9,13-4,21-2'38"28        
4 Raquel López Ruiz 99 2.289 Sabadell PC   13/02/16
  10"19-1,30-8,85-4,33-3'00"28        
 

4x200

1 Marina Gea-Raquel López-Alicia Pou-Luciana Vega 1' 59"39 Sabadell 08-03-15

Altres proves

Pentatló (proves PC a l'aire lliure)

60m.t.(0,76)-alçada-pes-llargada-800

1 Raquel López Ruiz 99   2.276 Cambrils 20/12/15
  9"8-1,27-7,74-4,29-2'53"0        
2 Nathalie Germaine Seguin 00   1.838 Gavà 18/12/16
  11''66-1,15-6,66-4,08-2'46''57         
3 Luciana Vega Palacio 99   1.465 Gavà 22/11/14
  12"7-1,34-7,17-4,42-AB        
4 María Álvaro Durán 00 1.445 Gavà 28/11/15
  12"1-1,24-6,45-4,05-3'28"0        
 

330 m.t

1 Verónica Callejo Betelu 82 55"26 Eibar 03/07/1999
2 Thais Montoya Franco 79 56"3 Serrahima 26/05/1998
3 Nuria Ferrer Moreno 81 57"1 Granollers 19/04/1998
4 Cristina Barcena Saludes 83 1' 01"2 Vilanova 15/05/1999

Llançament de Pes 4 kg.

1 Nuria Ferrer Moreno 81 12,70 Serrahima 01/07/1998
2 Cristina Barcena Saludes 83 11,18 Murcia 15/07/2000
3 Mireia Mira García 82 10,14 Vilafranca 21/02/1999
4 Anna Espinal Gil 82 9,36 Vilafranca 21/02/1999
5 Sheila Pérez Rújula 85 9,16 Serrahima 02/06/2002
6 Maite Cano Hernández 93 8,91 Mataró 23/05/2010
7 Mª Ángeles Gómez Llamazares 72 8,89 Badalona 21/05/1988
8 Anabel Armenteros del Corral 90 8,87 Serrahima 17/06/2006
9 Andrea Morral Morente 93 8,48 Serrahima 23/05/2009

Llançament de Javelina 600grs.

1 Nuria Ferrer Moreno 81 37,61 Monzón 26/06/1998
2 Mª Ángeles Gómez Llamazares 72 36,04 Vic 04/06/1988
3 Cristina Barcena Saludes 83 33,89 Murcia 16/07/2000
4 Anabel Armenteros del Corral 90 28,29 Serrahima 05/07/2006
5 Marta Cánovas Peña 86 26,32 El Prat 04/05/2003
6 Montse Romero García 71 25,54 Sant Celoni 07/06/1987
7 Anna Espinal Gil 82 24,99 Serrahima 09/06/1999
8 Maite Cano Hernández 93 22,58 El Prat 14/06/2009
9 Arantxa Fuentes Domingo 87 22,32 Serrahima 16/05/2004
10 Silvia Calderiña Morales 70 21,82 Sant Celoni 25/05/1986

Llançament de Martell 4kg

1 Davinia Diaz-Peñalver Nieto 87 42,21 Serrahima 23/01/2004
2 Raquel Pallarés Expósito 86 28,79 Mollet 21/04/2002
3 Lorena Castilla Torrecillas 91 28,01 El Prat 11/06/2006
4 Sheila Pérez Rujula 85 27,04 Mollet 21/04/2002
5 Maite Cano Hernández 93 26,8 Serrahima 22/05/2010
6 Mireia Mira García 82 24,48 Terrassa 04/10/1998
7 Vanessa Garcia Molero 94 21,80 Gavà 14/05/2011
8 Anna Espinal Gil 82 17,79 Vilanova 24/05/1998
9 Marta Cánovas Peña 86 15,94 Serrahima 21/04/2002

Hexatló

100v 0,76 - alçada-pes 4kg-llargada-jabalina 600grs-600m.ll.

1 Cristina Barcena Saludes 83 3.721 Serrahima 18/06/00
  16"00-1,60-10,96-5,18-31,32-1'55"27  
2 Nuria Ferrer Moreno 81 3.627 Monzón 28/06/98
  16"9-1,48-11,80-5,07-36,44-1'53"3  
3 Arantxa Fuentes Domingo 87 2.871 Serrahima 16/05/04
  17"67-1,49-7,03-4,35-22,32-1'45"90  
4 Anabel Armenteros del Corral 90 2.791 Orense 09/07/06
  17"84-1,32-8,30-4,69-27,40-1'58"44  
5 Anna Espinal Gil 82 2.565 Girona 29/03/99
  18"0-1,30-9,12-4,45-24,50-2'08"5  
6 Mireia Mira García 82 2.507 Palafrugell 05/04/98
  18"4-1,24-9,80-4,70-21,50-2'09"64  
7 Verónica Callejo Betelu 82 2.481 Palafrugell 05/04/98
  17"9-1,36-6,50-4,65-14,80-1'54"64  
8 Andrea Morral Morente 93 2.173 Serrahima 10/05/09
  19"75-1,34-7,17-4,42-20,37-2'17"15  
9 Maica Lorente Baigorri 85 2.091 Vic 29/04/01
  18"5-1,20-4,43-4,58-16,25-1'55"09  
10 Maite Cano Hernández 93 1.415 Serrahima 10/05/09
  22"13-0-7,52-4,31-22,01-2'37"50  

Pentatló PC Juvenil fins 2011<