Rànquing Júnior Masculí

100 m.ll

1 Santi Sempere Creus 79 10"8 Cornellà 05-06-97
2 Imanol Cardona Ardanuy 87 10"8 Serrahima 17-06-06
3 José Martínez Aliste 70 11"0 Serrahima 18-06-89
4 Miguel Ángel López Fernández 92 11"25 Serrahima 06-07-11
5 Juan Merino Bermejo 89 11"37 Vitoria 21-06-08
6 Carlos Real Estepa 80 11"2 Girona 28-03-99
7 Angel García López 91 11"2 Vinaroz 27-09-09
8 Javier García López 91 11"2 Sant Celoni 25-10-09
9 Igors Pavlovs 97 11"57 Serrahima 30-05-15
10 José Correderas Clavellina 94 11"58 Serrahima 30-05-12
           
11 Marc Albiac Vilas 99 11''73 Serrahima 27-05-17
12 Cristobal Martínez Ruiz 63 11"5 Serrahima 23-06-82

200 m.ll

1 Santi Sempere Creus 79 22"57 Valladolid 05-07-97
2 Angel García López 91 22"70 Serrahima 17-06-09
3 Igors Pavlovs 97 22"73 Serrahima 08-06-16
4 Javier García López 91 22"91 Serrahima 23-05-09
5 Daniel Ponce Bedmar 96 22"92 Serrahima     10-06-15
6 Joan González Santaeulalia 84 23"00 Vilafranca 18-01-03
7 Imanol Cardona Ardanuy 87 23"19 Serrahima 27-05-06
8 Miguel Ángel López Fernández 92 23"0 Rubí 23-10-11     
9 José Martínez Aliste 70 23"1 Serrahima 26-06-88
10 Alberto Martínez Esteban 81 23"50 Serrahima 27-06-99
           
11 Carlos Real Estepa 80 23"5 Mataró 11-05-99
12 Miguel Angel Alcaide 69 23"6 Vilafranca 01-05-88

400 m.ll

1 Daniel Ponce Bedmar 96 50"0 Barberà 26-10-14
2 Javier García López 91 50"80 Serrahima 10-06-09
3 Alberto Martínez Esteban 81 51"19 CAR 01-05-99
4 Angel García López 91 51"3 Sant Celoni 25-10-09
5 Imanol Cardona Ardanuy 87 51"67 Serrahima 01-07-06
6 Igors Pavlovs 97 51"83 Sabadell PC 16-01-16
7 Joan Gonzalez Santaeulalia 84 52"00 Vilafranca 02-02-03
7 Simón Lázaro González 99 52''00 Castellar del V. 23-04-17
9 Juan Reina Fernández 66 51"9 Badalona 02-06-84
10 Luis Grima Reyes 95 52"04 Sabadell PC 08-02-14
           
11 Santi Sempere Creus 79 52"92 Granollers 13-04-97
12 David Gómez Herranz 68 52"9 Serrahima 01-08-87

800 m.ll

1 Luis Grima Reyes 95 1' 55"25 Lloret 22-06-14
2 David Gómez Herranz 68 1' 56"10 Serrahima 01-07-87
3 Daniel Ponce Bedmar 96 1' 57"00 Serrahima 11-06-14
4 Ariel Conde Manyoses 84 1' 59"85 Serrahima 02-07-03
5 Simón Lázaro González 99 2' 00''19 Sabadell PC 21-01-17
6 Khalid Kamal Khdili 98  2' 00"78 Sabadell PC 24-01-16
7 José Giraldo Flores 63 2' 01"40 Sabadell 25-03-82
8 Mohamed Kamal 90 2' 01"78 Serrahima 06-06-09
9 Jacinto Malvarez Roldán 67 2' 01"90 Manresa 12-05-85
10 José Manuel Reina Fernández 69 2' 02"20 Serrahima 25-05-87
           
11 Javier García López 91 2' 06"40 Terrassa 22-05-09
12 Serafín Sánchez Rodríguez 65 2' 08"20 Badalona 01-05-83

1.500 m.ll

1 Juan Reina Fernández 66 3' 57"4 Serrahima 17-06-84
2 José Manuel Reina Fernández 69 4' 00"4 Lloret 13-06-87
3 David Gómez Herranz 68 4' 03"3 Lloret 13-06-87
4 Jacinto Malvárez Roldán 67 4' 05"6 Sant Celoni 26-05-85
5 Khalid Kamal Khdili 98 4' 06"41 Sabadell PC 04-02-17
6 Luís Grima Reyes 95 4' 08"8 Barberà 26-10-14
7 Mohamed Kamal 90 4' 09"6 Sant Celoni 25-10-09
8 Ariel Conde Manyoses 84 4' 18"11 Vic 09-06-02
9 Alberto Abril Pérez 72 4' 20"2 Sant Celoni 06-07-88
10 Guillermo Lopez Paredes 89 4' 27"88 Vilafranca 27-01-08
           
11 Javier Molina Molina 80 4' 28"9 Mollet 10-05-98

5.000 m.ll

1 Miguel Angel Jiménez Sánchez 69 15' 16"3 Granollers 04-07-87
2 Raúl Gómez Herranz 62 15' 21"8 Serrahima 25-03-81
3 Cristobal Ponce Torres 63 15' 50"1 Granollers 24-05-81
4 Mohamed Kamal 90 15' 50"05 Serrahima 16-05-09
5 Khalid Kamal Khdili 98 16' 03''63 Sabadell 08-04-17
6 Jacinto Malvárez Roldán  67 16' 07''0 Serrahima 09-10-83
7 Jonathan Ponce Bedmar 90 16' 56"30 Barberà 19-10-08
8 Ignasi Ramón Madir 66 16' 59"3 Sant Celoni 29-04-84
9 Ariel Conde Manyoses 84 17' 17"0 Badalona 05-05-02
10 Raúl Martínez Ramos 79 17' 23"9 Sant Celoni 12-10-97
11 Javier Molina Molina 80 17' 24"2 Serrahima 10-06-99

10.000 m.ll

1 José Sánchez Pérez 62 33' 19"0 Cornellà 23-04-80
2 Raúl Gómez Herranz 62 33' 50"8 Serrahima 30-04-80
3 Mohamed Kamal 90 34' 29"58 Serrahima 23-05-09
4 Jonathan Ponce Bedmar 90 34' 50"38 Granollers 28-03-09
5 Cristobal Ponce Torres 63 34' 50"7 Cornellà 29-05-81
6 Jaume Francisco Fernández 66 42' 41"0 Granollers 05-05-84
7 Javier Vico 63 44' 55"8 Serrahima 13-06-82

5 Km. Marxa

1 Germán Ramos Torrecillas 79 33' 22"6 Mollet 17-05-98
2 Alberto Real Estepa 83 33' 30"3 Badalona 05-05-02

110 m.t (1,00)

1 Erick Aciego Marin 93 15"33 Avilés 24-06-12
2 Imanol Cardona Ardanuy                 87 15"3 Serrahima 18-06-06
3 Marc Albiac Vilas 99 16''40 L'Hospitalet de Llob. 13-05-17
4 Santi Sempere Creus                  79 16"7            Sabadell 16-04-98
5 Alberto Martínez Esteban 81    16"7 Sant Celoni               21-05-00
6 Daniel Rodríguez Amor 84 16"70 Serrahima 28-06-03
7 Jorge Fernández Cabrera 96 16"70 Palafrugell 10-05-15
8 David Ruz Bedmar 71 16"72 Serrahima 04-06-89
9 Igors Pavlovs 97 17"64 Valladolid 05-07-15
10 Juan José Gámiz Racero 76 18"1 Mollet 01-04-95
           
11 David Mérida Rios 82 18"76 Santander 01-10-00
12 Rafa Fernández Gómez 82 18"9 Girona 14-05-00
13 Rafa Dueñas Naranjo 81 19"2 Reus 25-04-99

400 m.t (0,914)

1 Igors Pavlovs 97 54"87 Zaragoza 28-05-16
2 Rodrigo Covaleda Mediavilla 85 57"42 Sabadell 06-06-04
3 Alberto Martínez Esteban 81 57"6 Granollers 18-04-99
4 Simón Lázaro González 99 58''67 Lloret de Mar 03-06-17
5 José Giraldo Flores 63 59"3 Serrahima 25-05-82
6 Daniel Ponce Bedmar 96 59"55 Serrahima 01-07-15
7 Erick Aciego Marin 93 59"7          Rubí 23-10-11
8 Santi Sempere Creus 79 1' 00"6 Terrassa                      11-10-98
9 Juan José Gámiz Racero 76 1' 01"3 Serrahima 08-04-95
10 Jorge Fernández Cabrera 96    1' 02"22 Castellar 19-04-15
           
11 David García Herrera                  71 1' 03"1 Lloret 17-04-88
12 Miguel Angel Jiménez Sánchez 69 1' 03"4 Sant Celoni 07-06-87
13 Albert Villanueva Plaza 78 1' 03"8 Serrahima 21-05-96
14 Rafael Sánchez Rodríguez 69 1' 05"9 Vilafranca 01-05-88

3.000 m.obstacles

1 Miguel Angel Jiménez Sánchez 69 10' 03"0 El Prat 10-05-87
2 Cristobal Ponce Torres 63 10' 09"8 Cornellà 25-03-81
3 Ignasi Ramon Madir 66 10' 20"0 Badalona 02-06-84
4 Jonathan Ponce Bedmar 90 10' 35"82 Vic 27-06-09
5 Rodrigo Covaleda Mediavilla 85 10' 55"6 Cornellà 04-05-03
6 Javier Molina Molina 80 10' 55"7 Reus 25-04-99
7 Enrique Saiz Carrasco 74 11' 06"3 Serrahima 22-04-95
8 Guillermo López Paredes 89 11' 14"54 Serrahima 24-05-08
9 David Rua Sánchez 81 11' 25"7 Serrahima 10-06-00
10 Germán Ramos Torrecillas 79 11' 50"4 Sabadell 16-04-98

Salt d'Alçada

1 Victor Nadales Morales 88 1,94 Serrahima 14-07-06
2 Imanol Cardona Ardanuy 87 1,89 Murcia 03-06-06
3 Igors Pavlovs 97 1,86 Castelló 17-10-15
4 Marc Albiac Vilas 99 1,84 Lloret de Mar 04-06-17
5 Alberto Martínez Esteban 81 1,82 Elx 17-07-99
6 Albert Villanueva Plaza 78 1,80 Serrahima 28-09-96
7 Alex Codina Jiménez 92 1,74 Terrassa 10-04-11
8 Jorge Fernández Cabrera 96 1,74 Sabadell PC 21-02-15
9 José Giraldo Flores 63 1,70 Serrahima 25-05-82
10 Rafa Fernández Gómez 82 1,68 Serrahima 17-06-00
           
11 José López Jiménez 69 1,66 Sant Celoni 27-04-86
12 David Mérida Rios 82 1,66 Serrahima 12-07-00
13 Erick Aciego Marin 93 1,66 Sabadell 12-02-11

 

 

Salt de Perxa

1 Rafa Fernández Gómez 82 4,50 Sabadell 17-09-00
2 Igors Pavlovs 97 4,42 Sabadell PC 14-02-16
3 Carlos Real Estepa 80 3,90 Tarragona 26-06-99
4 Imanol Cardona Ardanuy 87 3,80 Serrahima 15-05-05
5 Rodrigo Covaleda Mediavilla 85 3,75 Serrahima 29-05-04
6 David Mérida Rios 82 3,70 Castellón 26-05-01
7 Alberto Martínez Esteban 81 3,50 Elx 17-07-99
8 Gerard Fernández Gómez 88 3,40 Castellar 07-05-06
9 Jorge Fernández Cabrera 96 3,40 Palafrugell 10-05-15
10 Sergio Dominguez Rodriguez 93 3,15 Sabadell 13-02-11
           
11 Marc Albiac Vilas 99 3,02 Sabadell PC 15-01-17
12 Santi Sempere Creus 79 3,00 Girona 29-03-98
13 Victor Nadales Morales 88 3,00 Serrahima 18-03-06
14 Álex Ariza Borrero 99 3,00 Sabadell PC 18-12-16

Salt de Llargada

1 Igors Pavlovs 97 7,00 Sabadell PC 27-02-16
2 Enric Angosto José 97 6,75 Lloret de Mar 04-06-16
3 Imanol Cardona Ardanuy 87 6,72 Serrahima 17-06-06
4 Miguel A. López Fernandez 92 6,66 Marbella 19-06-11
5 Alberto Martínez Esteban 81 6,59 Granollers 18-04-99
6 Santi Sempere Creus  79 6,55 Sabadell 26-10-98
7 Marc Albiac Vilas 99 6,25 Sabadell PC 11-02-17
8 José Giraldo Flores 63 6,23 Serrahima 25-05-82
9 Rafa Fernández Gómez 82 6,22 Vilanova 18-02-00
10 David Ruz Bedmar 71 6,21 Sabadell 23-04-89
           
11 José López Jiménez 69 6,14 Vilafranca 01-05-88
12 David Mérida Rios 82 6,14 Vilafranca 15-01-80
13 Carlos Real Estepa 80 6,12 Girona 27-03-99

Triple Salt

1 Alex Codina Jiménez 92 13,29 Serrahima 05-07-11
2 Raul Ordoñez Garcia 89 13,16 Castellar 20-05-07
3 Alberto Martínez Esteban 81 13,10 Vilafranca 10-01-99
4 Rafa Fernández Gómez 82 12,90 Vilafranca 15-01-00
5 Juan Merino Bermejo 89 12,79 Barberà 26-10-08
6 Marc Gutiérrez Ramallo 98 12,63 Sant Celoni 06-11-16
7 Igors Pavlovs 97 12,49 Mataró 18-07-15
8 Victor Nadales Morales 88 12,28 Serrahima 27-05-06
9 Alfredo Bañuelos Gómez 71 12,25 Sabadell 23-04-89
10 Daniel Rodríguez Amor 84 12,13 Vilafranca 02-02-03
           
11 Ramón López Jiménez 71 12,12 Tarragona 09-04-89
12 Fernando Martínez Esteban 67 11,89 Sant Celoni 25-05-86

Llançament de pes (6 kg)

1 Imanol Cardona Ardanuy 87 14,98 Serrahima 14-05-05
2 Valerio Povedano Bulló 84 12,45 Serrahima 28-06-03
3 Igors Pavlovs 97 11,11 Valladolid 04-07-15
4 Alberto Martínez Esteban 81 11,08 Girona 14-05-00
5 Jorge Fernández Cabrera 96 10,31 Serrahima 30-05-15
6 David Mérida Rios 82 10,30 Vilafranca 03-10-01
7 Álex Ariza Borrero 99 10,21 Sabadell 17-12-16
8 José Giraldo Flores 63 9,80 Serrahima 25-05-82
9 Santi Sempere Creus 79 9,66 Sabadell 26-10-98
10 Marc Albiac Vilas 99 9,57 Cambrils 17-06-17
           
11 Germán Prats Martínez 94 9,41 Lleida 05-05-12
12 Carlos Fraile Bonilla 65 9,36 Serrahima 05-06-83
13 José Manuel Mira Raya 80 9,35 Mollet 17-05-98
14 Erick Aciego Marin 93 8,95 Sabadell 12-02-11

Llançament de disc (1,750 kg)

1 Imanol Cardona Ardanuy 87 40,14 Serrahima 15-06-05
2 Alberto Martínez Esteban 81 32,75 Serrahima 12-07-00
3 Valerio Povedano Bulló 84 31,42 Serrahima 28-06-03
4 Jorge Fernández Cabrera 96 29,43 Valladolid 05-07-15
5 Diego Vaca Constante 89 28,65 Granollers 23-06-07
6 Igors Pavlovs 97 26,69 Valladolid 05-07-15
7 José Giraldo Flores 64 25,30 Serrahima 23-06-07
8 José Manuel Mira Raya 80 24,86 Mollet 10-05-98
9 Santi Sempere Creus 79 24,64 Girona 29-03-98
10 Rafa Fernández Gómez 82 24,32 Girona 04-05-00
           
11 Gerard Fernández Gómez 88 24,15 Serrahima 27-05-06
12 Jesús Hernández Hiznajar 68 24,08 El Prat 31-05-87

Llançament de Martell (6 kg)

1 Germán Prats Martínez 94             49,01 Serrahima 19-06-13
2 José Antonio Pérez Guerrero 82 40,23 Palafrugell 20-05-01
3 Javier Trapero Bao 82 23,74 Badalona 27-04-01
4 Valerio Povedano Bulló 84 20,63 Serrahima 14-05-02
5 Germán Ramos Torrecillas 79 11,73 Mollet 10-05-98

Llançament de javelina (800)

1 José López Pérez 69 46,56 Vilanova 05-06-88
2 Imanol Cardona Ardanuy 87 46,26 Serrahima 15-05-05
3 Alberto Martínez Esteban 81 43,05 Universitaria 03-06-00
4 Joan Altisen Vila 69 40,62 Sant Celoni 07-06-87
5 Erick Aciego Marín 93 40,25 Amposta 17-06-12
6 Marc Gutíerrez Ramallo 98 39,52 Sabadell 08-04-17
7 Igors Pavlovs 97 39,47 Serrahima 31-05-15
8 Simón Lázaro González 99 38,92 Lloret de Mar 03-06-17
9 Jorge Fernández Cabrera 96 36,03 Valladolid 05-07-15
10 José Manuel Mira Raya 80 35,45 Reus 31-05-98
           
11 Santi García Carmona  77 34,90 Sabadell 28-04-96
12 Santi Sempere Creus 79 34,62 Girona 29-03-98
13 José Giraldo Flores 64 33,58 Serrahima 25-05-82
14 Gregorio Migallón Carmona 67 33,14 Andorra 11-05-86

Decatló


1 Imanol Cardona Ardanuy 87 6.855 Serrahima 18-06-06
  10"8-6,72-14,32-1,88-52"7-15"3-39,20-3,80-45,44-4'52"0  
2 Igors Pavlovs 97 6.005 Valladolid 05-07-15
  11"61-6,77-11,11-1,81-52"25-17"64-26,69-4,00-36,27-4'45"11  
3 Alberto Martínez Esteban 81 5.539 Palafrugell 13-06-99
  11"4-6,47-10,36-1,75-53"9-17"0-29,84-3,40-37,15-5'14"9  
4 José Giraldo Flores 63 5.242 Serrahima 25-05-82
  11"5-6,24-9,80-1,70-53,34-19"54-25"30-2,90-35,58-4'29"05  
5 Jorge Fernández Cabrera 96 5.119 Valladolid 05-07-15
  12"34-5,99-9,53-1,66-56,62-17"41-29,43-3,40-36,03-4'58"65  
6 Rafa Fernández Gómez 82 4.859 Girona 14-05-00
  11"8-6,09-8,47-1,64-56"9-18"9-24,32-3,80-32,74-5'05"8  
7 Daniel Rodríguez Amor 84 4.669 Igualada 01-06-03
  12"0-5,60-10,16-1,61-56"3-17"4-25,74-2,40-30,47-4'55"3  
8 David Mérida Rios 82 4.747 Castellón 02-06-01
  11"79-5,88-8,57-1,56-56"58-18"57-24,61-3,70-30,09-5'18"91  
9 Santi Sempere Creus 79 4.526 Girona 29-03-98
  11"3-6,28-9,15-1,57-54"5-17"4-27,78-2,70-32,22-5'20"0  
10 Joan González Santaeulalia 84 3.935 Tarragona 20-04-03
  11"4-5,88-7,58-1,36-54"4-20"9-17,42-2,40-27,18-5'23"2  
11 Valerio Povedano Bulló 84 3.813 Tarragona 20-04-03
  12"3-5,19-9,98-1,54-59"9-22"4-28,29-2,10-21,86-5'15"7  
12 Carlos Real Estepa 88 3.709 Mataró 02-05-98
  11"78-5,22-8,41-1,54-57"51-19"84-17,01-3,00-0-5'42"24  

4x100


1 Muñoz-Merino-Ordoñez-Cardona 46"53 Sabadell 09-07-06
2 Merino-Muñoz-López-Garcia 47"24 Can Dragó 28-06-07
3 Merino-Muñoz-Ordóñez-López 48"9 Granollers 21-10-07
4 Muñoz-Merino-Nadales-Ordoñez 49"31 Serrahima 14-05-06

4x400

 

1 D.Rivero-D.Ponce-Vaca-Chelbat 46"53 Sabadell 09-07-06

Proves PC Jr.M

60 m.ll.

1 Santi Sempere Creus 79 7"16 Vilafranca 08-02-97
2 Joan González Santeolaria 84 7"24 Vilafranca 24-02-01
3 Juan Merino Bermejo 89 7"32     Vilafranca 20-01-08
4 Imanol Cardona Ardanuy 87 7"37 Zaragoza 12-02-06
5 Alberto Martínez Esteban 81 7"38 Vilafranca 19-02-00
6 Miguel Ángel López Fernández 92 7"39 Vilafranca 20-02-10
7 Marc Albiac Vilas 99 7''39 València PC 04-02-17
8 Angel Gracía López 91 7"40 Vilafracna 20-02-10
9 Igors Pavlovs 97 7"40 Sabadell PC 19-03-16
10 Rafael Fernández Gómez  82  7"43  Vilafranca  19-02-00 
           
11 José Correderas Clavelina 94 7"50 Sabadell PC 13-01-13
12 Carlos Real Estepa 80 7"53 Vilafranca 22-02-98

 

60 m.t.

1 Imanol Cardona Ardanuy 87 8"88 Vilafranca 22-01-06
2 Erick Aciego Marín 93 8"93 Sabadell 19-12-10
3 Marc Albiac Vilas 99 8''96 Sabadell PC 11-02-17
4 Jorge Fernández Cabrera 96 9"04 Sabadell PC 15-02-15
5 Álex Ariza Borrero 99 9''05 Sabadell PC 11-02-17
6 Igors Pavlovs 97 9"16 Sabadell PC 14-02-16
7 Alberto Martínez Esteban 81 9"36 Vilafranca 30-01-00
8 Rafa Fernández Gómez 82 10"19 Vilafranca 14-02-99
9 David Mérida Ríos  82  10"57  Vilafranca  20-02-00 
10 Carlos Real Estepa 80 11"09 Vilafranca 08-02-98
           
11 Sergio Domínguez Rodríguez 93 11"76 Vilafranca 13-02-11

3.000 m.ll.

 

1 Khalid Kamal Khdili 98 9' 05"05 Sabadell PC 31-01-16
2 Luis Grima Reyes 95  9' 18"53  Sabadell PC  22-12-12 

Heptatló Pista Coberta

1 Igors Pavlovs 97 4.888 Sabadell PC 14-02-16
  7"43-6,94-10,63-1,79-9"16-4,42-2'50"32  
2 Imanol Cardona Ardanuy 87  4.711 Vilafranca 22-01-06
  7"40-6,69-13,50-1,80-8"88-3,60-3'04"70  
3 Alberto Martínez Esteban 81 4.213 Vilafranca 20-02-00
  7"38-6,30-10,59-1,74-9"55-3,40-3'04"08  
4 Rafael Fernández Gómez 82 4.102 Vilafranca 20-02-00
  7"43-6,14-8,67-1,62-10"57-4,30-2'54"04  
5 Jorge Fernández Cabrera 96 4.012 Valencia 08-03-15
  7"67-5,77-9,42-1,70-9"15-3,30-2'58"66        
6 Marc Albiac Vilas 99 3.991 València PC 05-02-17
  7''39-6,13-9,36-1,77-9''08-2,70-3'10''63        
7 Álex Ariza Borrero 99 3.844 Sabadell PC 18-12-16
  7''68-5,71-10,21-1,57-9''13-3,00-3'01''47        
8 David Mérida Rios 82 3.471 Vilafranca 28-01-01
  7"82-5,72-10,30-1,55-10"70-3,30-3'11"74  
9 Erick Aciego Marín 93 3.429 Sabadell 13-02-11
  7"83-5,30-8,95-1,66-9"86-2,55-3'04"34  
10 Carlos Real Estepa 80 3.074 Vilafranca 22-02-98
  7"53-5,30-7,92-1,49-11"09-3,40-3'33"17  
     
11 Sergio Domínguez Rodríguez 93 2.729 Sabadell 13-02-11
  8"18-4,90-8,78-1,39-11"76-3,15-3'19"85

4X200

 

1  A.Ariza-M.Gutierrez-S.Lázaro-G.Pineda                 1'40''35  Sabadell PC  15-01-17 

Altres proves

500 m.ll.

 

1  Daniel Ponce Bedmar 96 1' 08"89  Sabadell PC  14-12-14 

Heptatló (proves PC a l'aire lliure)

60 m.ll.-Llargada-Pes-Alçada-60m.t. (1,00)-Perxa-1.000

1 Igors Pavlovs 97 4.483 Gavà 23-11-14
  7"3-6,49-10,97-1,74-9"2-3,90-2'53"9  
2 Jorge Fernández Cabrera 96 3.529 Gavà 23-11-14
  7"9-5,74-8,24-1,71-9"5-2,80-3'02"0  
3 Rubén Hornos Gómez 97 2.555 Gavà 23-11-14
  7"8-4,88-7,13-1,47-11"3-1,80-3'09"5