Rànquing Infantil Femení

80 m.ll


1 Inés Gómez Carmona 05 10''1 El Prat de Llobr. 08/04/2017
2 Laura Pou Calderón 03    10"66   Barberà 29/05/2016
3 Estela Garrido Rubio                                             03 10"70 El Prat 01/05/2016
4 María Sánchez Uyá 84 10"7 Gavà 27/04/1997
4 Ana Aragonés Bañuelos 93 10''7 Serrahima 14/10/2006
4 Lucia Vega Palacios 99 10"7 Serrahima                  27/10/2012
7 Elisa Casas Díaz 99 11"0 Serrahima 27/10/2012
8 Judith Díaz Valenzuela 03 11"1 El Prat 16/05/2015
9 Arantxa Fuentes Domingo 87 11"2 Sabadell 04/03/2000
10 Ariadna Barea Rios 98 11"3  Manresa 08/10/2011
           
11 Raquel López Ruíz 99 11"54 Serrahima 06/05/2012
12 Ainhoa Cruell Pons 99 11"66 Serrahima 06/05/2012
13 Tania López García 96 11"5 Barberà 05/04/2008
13 Olga López Hernández 96 11"5 Barberà 05/04/2008

150 m.ll


1 Arantxa Fuentes Domingo 87 20"2 Sabadell 26/02/2000
2 Estela Garrido Rubio 03 20"56 El Prat 02/04/2016
3 Ana Aragonés Bañuelos 93 20"7 Calella 07/05/2006
4 Inés Gómez Carmona 05 20''9 Rubí 29/04/2017
5 Elisa Casas Díaz 99 21"1 Serrahima 31/03/2012
6 Anabel Armenteros del Corral 90 21"3 Igualada 10/05/2003
7 Irmina Cuscó Conde 93 22"1 Terrassa 13/05/2006
8 Nuria Ferrer Moreno 81 22"3 Serrahima 01/10/1994
8 Jessica Aciego Marín 88 22"3 Sabadell 17/03/2001
10 Tania López García 96 22"4 L'Hospitalet 19/04/2008
10 Laia Durán Reyes 04 22''4 Rubí 29/04/2017
           
12 Anna Mª Medina Bermudez 88 22"5 Can Dragó 24/03/2001
           
13 Aida Garcia Lloan 82 22"7 Serrahima 22/05/1995

600 m.ll.

 
1 Laura Pou Calderón 03 1' 39"10 Sabadell PC 12/03/2016
2 Inés Gómez Carmona 05 1' 45''22 Castellar del V. 20/05/2017
3 Estela Garrido Rubio 03 1' 53"9 Barberà del Vallès 12/12/2015
4 Marina Gea González 99 1' 56"24 Mataró 19/05/2012
5 Laia Duran Reyes 04 1' 58"0 Terrassa 28/05/2016
6 Esther Dobón Pelegrín 02 2' 02"3 Barberà del Vallès 20/12/2014
7 Nerea Gomez Zafra 01 2' 03"9 El Prat 11/05/2013
8 Elena González Hernández 03 2' 05"6 Barberà del Vallès 12/12/2015
9 Laura Martínez Valcárcel 05 2' 08''44 Sabadell PC 22/01/2017
10 Lucía Blanco Piqueras 03 2' 09"1 El Prat 16/05/2015
           
11 Judith Díaz Valenzuela 03 2' 09"7 Barberà del Vallès 20/12/2014
12 Carla Cascón López 02 2' 11"7 Barberà del Vallès 20/12/2014
13 Irene Caparrós García 00 2' 12"46 El Prat 12/05/2012
14 Avril Palma 05 2' 13''3 Barberà del Vallès 17/12/2016
15 Ariadna Cruel Pons 03 2' 14"24 Sabadell PC 14/12/2014
16 Claudia Tornero Santoyo 01 2' 14"6 Manresa 19/10/2013
17 Anna Arribas Albalat 05 2' 15''0 Barberà del Vallès 17/12/2016
18 Carla Miguel Sáez 00 2' 15"8 El Prat 16/02/2013
19 Alicia Pou Calderón 99 2' 17"6 Manresa 20/10/2012
20 Lídia Villanova González 02 2' 18"5 Barberà del Vallès 20/12/2014
           
21 Nuria Manchón Pagés 02 2' 18"7 Barberà del Vallès 20/12/2014
22 Erika López García 05 2' 20''49 Sabadell PC 22/01/2017
23 Sandra Grañena Díaz 99 2' 20"4 Manresa 20/10/2012
24 Carla Anguita Zapata 03 2' 20"8 Barberà del Vallès 20/12/2014
25 Alba Salvador López 02 2' 22"1 El Prat 07/03/2015
26 Laura Albiac Vilas 04 2' 23"8 Barberà del Vallès 12/12/2015
27 Alicia Leo Santoro 02 2' 24"9 Barberà del Vallès 20/12/2014
28 Isabel Lobato Benítez 01 2' 25"5 El Prat 16/03/2013
29 Ainhoa Moral Sánchez 04 2' 28"5 Terrassa 28/05/2016
30 Miriam Gallego Vizuete 00 2' 31"3 El Prat 16/02/2013

 

1.000 m.ll


1 Laura Pou Calderón 03 3' 25"36 Sabadell PC 24/01/2016
2 Arantxa Fuentes Domingo 87 3' 32"3 Can Dragó 23/05/2000
3 Mar Ojeda Fernández 00 3' 34"33 Sabadell PC 02-03-2013
4 Nerea Gómez Zafra 01 3' 38"2 El Prat 15/02/2014
5 Ana Margalef Victor 96 3' 43"7 Serrahima 24/10/2009
6 Anna Mª Medina Bermudez 88 3' 47"2 Serrahima 07/10/2001
7 Emma Ojeda Fernández 02 3' 48"9 El Prat 10/05/2014
8 Aida Gómez Zafra 99 3' 48"94 El Prat 12/05/2012
9 Marina Gea González 99 3' 50"29 Sabadell 11/02/2012
10 Elisa Casas Díaz 99 3' 50"3 Mataró 15/01/2011
           
11 Laia Rojas Castro 84 3' 53"2 Sabadell 08/03/1997
 

3.000 m.ll



1 Mar Ojeda Fernández 00 12' 04"81 Mataró 19/05/2012
2 Sara Villanueva Vilchez 96 12' 24"9 Can Llobet 05/04/2008
3 Emma Ojeda Fernández             02 12' 38"2 Badalona             17/05/2014
4 Ariadna Cruel Pons 03 12' 55"9 Terrassa 26/04/2015
5 Marina Gea González 99 13' 25"7 Calella 17/09/2011
6 Savina Ros Tiemann 84 13' 36"1 Sabadell 01/03/1997
7 Anna Mª Medina Bermudez 88 13' 53"0 Serrahima 22/09/2001
8 Marta Comino Amor 00 13' 55"8 El Prat 21/04/2012
9 Alicia Pou Calderon 99 14' 06"3 El Prat 17/03/2012
10 Sofia Serrano Ramírez 00 14' 21"3 El Prat 21/04/2012
           
11 Jessica Aciego Marín 88 14' 39"0 Serrahima 22/09/2001

3 Km. Marxa



1 Marina Gea González 99 17' 55"0 Serrahima 27/10/2012
2 Nerea Gómez Zafra 01 19' 49"0 Badalona 02/02/2014
3 Jessica Aciego Marín 88 20' 06"2 Vilanova 20/05/2001
4 Carla Cascón López 02 21' 14"0 Badalona 02/02/2014
5 Camila Ponce de León 01 21' 19"0 Badalona 02/02/2014
6 Blanca López Rueda 87 21' 35"2 Sabadell 26/02/2000
7 Vitalia Pavlova  98 21' 37"65 El Prat 21/05/2011
8 Ariadna Cruel Pons 03 21' 41"6 El Prat 16/05/2015
9 Isabel Lobato Benitez 01 22' 14"0 Badalona 02/02/2014
10 Ydie Chen 01 22' 32"0 Badalona 17/02/2013
           
11 Nerea Gutiérrez García 99 23' 09"0 Serrahima 27/10/2012

80 m.t

1 Laura Pou Calderón 03 13"81 Barberà 29/05/2016
2 Arantxa Fuentes Domingo 87 14"5 Poble Nou 25/03/2000
3 Estela Garrido Rubio 03 14"6 Castellar 28/03/2015
4 Raquel López Ruiz 99 15"18 Mataró 19/05/2012
5 Inés Gómez Carmona 05 15''24 Palafrugell 06/05/2017
6 Nuria Manchón Pagés 02 15"1 El Prat 21/04/2014
7 Soraya Teruel Luque 85 15"4 Cornellà 16/05/1998
8 María Sánchez Uyá 84 15"6 Reus 05/04/1997
8 Ana Aragonés Bañuelos 93 15"6 Mataró 20/05/2006
10 Carla Cascón López 02 15"7 Barberà 23/05/2015
           
11 Gloria Florido González 02 15"9 Barberà 23/05/2015
12 Laia Rojas Castro 84 16"0 Reus 05/04/1997
13 Nuria Ferrer Moreno 81 16"1 Serrahima 22/10/1994
14 Ainoa Cruell Pons 99 16"46 Serrahima 06/05/2012
15 Irmina Cuscó Conde 93 16"5 Sabadell 01/04/2006

220 m.t

1

Laura Pou Calderón

03 35"8 Barberà 23/05/2015
2 Raquel López Ruiz 99 36"07 Mataró 19/05/2012
3 Arantxa Fuentes Domingo 87 37"74 El Prat 13/05/2000
4 Laia Durán Reyes 04 37''85 Castellar 20/05/2017
5 Irmina Cuscó Conde 93 38"2 Terrassa 13/05/2006
6 Soraya Teruel Luque 85 38"39 Cornellà 16/05/1998
7 Carla Cascón López 02 39"7 Terrassa 26/04/2015
8 Ariadna Barea Rios 98 39"8 Barberà 15/05/2011
9 Anna Margalef Victor 96 40"9 Badalona 14/03/2009
10 Núria Ferrer Moreno 81 41"14 Serrahima 29/10/1994
           
11 Sandra Grañena Díaz 99 41"28 El Prat 12/05/2012
12 Anabel Armenteros del Corral 90 41"1 Serrahima 04/10/2003
13 Gloria Florido González 02 42"4 El Prat 16/05/2015
14 Anna Mª Medina Bermudez 88 42"69 Vilanova 08/04/2001

1.000 m. Obstacles

1 Laura Pou Calderón 03 3' 25"8 Castellar 28/03/2015
2 Mar Ojeda Fernández 00 3' 40"7 El Prat 11/05/2013
3 Nerea Gómez Zafra 01 3' 53"5 El Prat 10/05/2014
4 Emma Ojeda Fernández 02 3' 55"8 Castellar 28/03/2015
5 Sofía Serrano Ramírez 00 3' 57"3 Granollers 24/03/2013
6 Ariadna Barea 99 3' 59"9 Terrassa 26/03/2011
7 Marta Comino Amor 00 4' 05"9 Serrahima 31/03/2012
8 Ariadna Cruel Pons 03 4' 09"1 Castellar 28/03/2015
9 Elisa Casas Díaz 99 4' 11"9 Serrahima 31/03/2012
10 Marina Gea González 99 4' 17"4 Serrahima 31/03/2012
           
11 Luciana Vega Palacio 99 4' 24"45 El Prat 12/05/2012

Salt d'Alçada

1 Arantxa Fuentes Domingo 87 1,50 Mollet 25/03/2000
2 Ainoa Cruel Pons 99 1,47 El Prat 12/05/2012
3 Laura Pou Calderón 03 1,44 Barberà 29/05/2016
4 Elena González Hernández 03 1,33 El Prat 16/05/2015
5 Sheila Dobón Pelegrín 93 1,30 Terrassa 13/05/2006
5 Luci Vega Palacio 99 1,30 El Prat

13/10/2012

5 Marta Comino Amor 00 1,30 El Prat 16/03/2013
5 Nerea Gómez Dafda 01 1,30 Mataró 27/09/2014
5 Estela Garrido Rubio 03 1,30 El Prat 31/01/2015
10 Inés Gómez Carmona 05 1,29 Palafrugell 06/05/2017
           
11 María Sánchez Uyá 84 1,28 Sant Boi 18/01/1997
12 Savina Ros Tiemann 84 1,25 Sabadell 01/03/1997
12 Jessica Aciego Marín 88 1,25 Serrahima 12/05/2001
12 Monica Bellido 94 1,25 Calella 07/05/2006
12 Raquel López Ruiz 99 1,25 El Prat 21/04/2012

Salt de Perxa

1 Lucia Vega Palacio 99 2,10 Tarragona 09/06/2012
2 Nicole Crespo Prentice 89 2,03 Vilafranca 16/02/2002
3 Ainoa Cruel Pons 99 1,90 Mataró 25/02/2012
4 Sheila Dobón Pelegrin 93 1,80 Mataró 20/05/2006
5 Vita Pavlova 98 1,60 Barberà 05/03/2011
6 Laura Pou Calderón 03 1,50 Castellar 05/03/2016
7 Esther Dobón Pelegrín 02 1,40 El Prat 10/05/2014
8 Mercedes Ruíz Guillem 01 1,30 El Prat 11/05/2013

Salt de Llargada

1 María Sánchez Uyá 84 4,60 Hospitalet 30/05/1997
2 Laura Pou Calderón 03 4,59 Sabadell PC 27/02/2016
3 Inés Gómez Carmona 05 4,52 El Prat de Llobregat 08/04/2017
4 Arantxa Fuentes Domingo 87 4,43 Sabadell 01/04/2000
5 Ana Aragonés Bañuelos 93 4,42 Terrassa 13/05/2006
6 Estela Garrido Rubio 03 4,41 Sabadell PC 06/02/2016
7 Soraya Teruel Luque 85 4,39 Cornellà 16/05/1998
8

Ainhoa Cruel Pons

99 4,36 Serrahima 06/05/2012
9 Esther Dobón Pelegrín 02 4,35 El Prat 31/01/2015
10 Laura Albiac Vilas 04 4,23 El Prat de Llobregat 13/05/2017
           
11 Nuria Ferrer Moreno 81 4,17 El Prat 01/05/1994
12 Ariadna Barea Ramos 98 4,17 Mollet 27/11/2010
13 Mercedes Ruíz Guillem 01 4,10 El Prat 30/11/2013
14 Elena González Hernández 03 4,04 Barberà del Vallès 12/12/2015
15 Elisa Casas Díaz 99 3,97 El Prat 13/10/2012
16 Raquel López Ruiz 99 3,93 Cambrils 01/04/2012
 

Triple Salt

1 Ainoa Cruel Pons 99 10,09 Tarragona 09/06/2012
2 Estela Garrido Rubio 03 10,01 El Prat 16/01/2016
3 María Sánchez Uyá 84 9,65 Ascó 10/05/1997
4 Ana Aragonés Bañuelos 93 9,63 Mataró 29/04/2006
5 Elena González Hernández 03 9,40 Sabadell 09/05/2015
6 Laura Pou Calderón 03 9,37 Sabadell PC 24/01/2016
8 Ester Dobón Pelegrín 02 9,26 Sabadell  09/05/2015
8 Elisa Casas Díaz 99 9,08 El Prat 17/03/2012
9 Núria Ferrer Moreno 81 8,94 Serrahima 29/10/1994
10 Arantxa Fuentes Domingo 87 8,89 Sabadell 26/02/2000
           
11 Mercedes Ruíz Guillem 01 8,89 Gavà 15/02/2014
12 Judith Díaz Valenzuela 03 8,83 Sabadell PC 24/01/2016
13 Carla Vilanova González 98 8,62 Terrassa 15/01/2011
14 Soraya Teruel Luque 85 8,57 Sabadell 09/03/1998
 

Llançament de Pes (2 kg)

1 Nuria Ferrer Moreno 81 10,03 Serrahima 29/10/1994
2 Carla Álvarez Ballester 99 9,66 Manresa 15/09/2012
3 Sandra Sanabria Díaz 98 9,62 Terrassa 11/06/2011
4 Anabel Armenteros del Corral 90 9,35 Serrahima 04/10/2003
5 Miriam Gallego Bizuete 00 9,33 Serrahima 27/10/2012
6 Arantxa Fuentes Domingo 87 8,91 Sabadell 01/04/2000
7 Isabel Lobato Benítez 01 8,68 Serrahima 24/10/2014
8 Ainoa Cruel Pons 99 8,62 Serrahima 12/10/2011
9 Maite Cano Hernández 93 8,61 Mataró 20/05/2006
10 Paula López Muñoz 97 8,53 El Prat 12/06/2010

Llançament de Disc (800 g)

1 Núria Ferrer Moreno 81 25,36 Serrahima 22/10/1994
2 Miriam Gallego Vizuete 00 21,25 Tarragona 09/06/2012
3 Estela Garrido Rubio 03 19,76 Barberà 23/05/2015
4 Meritxell Tadeo Crespo 86 19,30 Can Dragó 23/10/1999
5 Maite Cano Hernández 93 19,08 Sabadell 01/04/2006
6 Aroa Jimenez Frias  98 18,34 Manresa 08/10/2011
7 Laura Albiac Vilas 04 17,93 Rubí 29/04/2017
8 Sheila Dobon Pelegrín 93 17,33 Mataró 21/04/2006
9 Sandra Sanabria Díaz 98 17,26 Manresa 08/10/2011
10 Laura Pou Calderón 03 16,63 Castellar 28/03/2015
           
11 Ainoa Cruel Pons 99 16,30 Manresa 14/05/2011
12 Arantxa Fuentes Domingo 87 15,71 Sabadell 04/03/2000
13 Isabel Lobato Benitez 01 15,34 Manresa 19/10/2013
 

Llançament de Martell (2 kg)

1 Miriam Gallego Vizuete 00 29,04 Tarragona 15/06/2013
2 Meritxell Tadeo Crespo 86 28,90 Sabadell 22/05/1999
3 Carla Álvarez Ballester 99 27,11 Manresa 20/10/2012
4 Aroa Jimenez Frias 98 26,64 Manresa 08/10/2011
5 Isabel Lobato Benitez 01 26,25 Gavà 01/06/2014
6 Paula López Muñoz 97 24,22 Terrassa 15/05/2010
7 Maite Cano Hernández 93 23,63 El Prat 17/06/2006
8 Lidia Vilanova González 02 20,19 El Prat 16/05/2015
9 Arantxa Fuentes Domingo 87 18,49 Sabadell 04/03/2000
10 Nuria García Ruíz 97 17,85 Terrassa 15/05/2010
           
11 Andrea Morral Morente 93 17,72 Mataró 29/04/2006

Llançament de Javelina (400 g)

1 Nuria Ferrer Moreno 81 26,88 Serrahima 29/10/1994
2 Aroa Gimenez Frias  98 22,03 Terrassa 11/06/2011
3 Sandra Grañena Díaz 99 21,85 Tarragona 09/06/2012
4 Laura Pou Calderón 03 21,34

Barberà

16/04/2016
5 Vita Pavlova 98 19,82 El Prat 10/10/2011
6 Isabel Lobato Benítez 01 19,32 El Prat 04/10/2014
7 Ainoa Cruel Pons 99 19,20 El Prat 10/10/2011
8 Arantxa Fuentes Domingo 87 15,62 Sabadell 01/04/2000
9 Savina Ros Tiemann 84 15,50 Sabadell 08/03/1997
10 Tania López García 96 14,53 L'Hospitalet 19/04/2008
           
11 Andrea Morral Morente 93 14,32 Terrassa 27/05/2006
12 Laia Rojas Castro 84 13,93 Sabadell 08/03/1997
 

Pentatló

  80t-Alçada-Pes-Llargada-80m.ll.

1 Laura Pou Calderón 03 2.590 Barberà 29/05/16
  13"81-1,44-7,77-4,37-10"66  
2 Inés Gómez Carmona 05 2.092 Palafrugell 06/05/17
  15''24-1,29-7,48-4,22-11''11        
3 Ainhoa Cruel Pons 99 2.020 Serrahima 06/05/12
  16"46-1,37-8"14-4,36-11"66  
4 Raquel López Ruiz 99 1.730 Serrahima 06/05/12
  15"35-1,19-6,45-3,78-11"54  
5 Elisa Casa Díaz 99 1.398 Barberà 05/05/11
  16"9-1,12-6,39-3,68-11"7  
6 Ariadna Barea Rios 98 1.293 Barberà 05/05/11
  16"8-1,06-6,29-3,67-12"0  
7 Carla Cascón López 02 1.173 Palafrugell 02/05/15
  17"1-0,99-7,53-3,33-12"5        
8 Vita Pavlova 98   956 Barberà 05/05/11
  21"0-1,09-7,53-3,56-13"6        

4x80

1 Gómez-Zaragoza-Martín-Mayoral 43"6 Serrahima 10/05/1986
2 L.Pou-E.Dobón-C.Cascón-E.Garrido 45"1 Tarragona 11/04/2015
3 L.Albiac-I.Gómez-L.Martínez-A.Arribas 45''5 Vic 01/04/2017
4 E.Ojeda-C.Cascón-E.Garrido-E.Dobón 46"0 El Prat 16/05/2015
5 Sánchez-Rojas-Ros-Teruel 46"2 Terrassa 21/03/1998
6 Fermin-Sanabria-Perez-Jimenez 46"3 Castellar 09/04/2011  
6 Cruel-López-Casas-Vega 46"3 Vilanova 14/04/2012  
8 Sánchez-Rojas-Ros-Barcena 46"4 Serrahima 10/05/1998
9 Lorente-Carrizo-Tadeo-Teruel 48"2 Cornellà 17/04/1999
10 Ruiz-Manchón-Cascón-Dobón 48"3 Mataró 26/04/2014
10 Romero-Ojeda-Gómez-Manchón 48"3 El Prat 10/05/2014
         
12 Ramos-Naranjo-Carrizo-Fuentes 49"0 Sabadell 08/04/2000
13 Morral-Huertas-Cano-Bellido 49"5 Calella 07/05/2006

4x200

1 M.Beltrán-J.Díaz-E.Garrido-L.Pou 1' 59"03 Sabadell PC 13/02/2016
2 L.Pou-E.Garrido-J.Díaz-L.Albiac 1' 59"5 Mataró 23/04/2016
3 E.Garrido-L.Pou-C.Cascón-J. Díaz 2' 01"74 Sabadell PC 21/02/2015
4 L.Pou-E.Dobón-C.Cascón-E.Garrido 2' 01"8 Tarragona 11/04/2015
5 L.Albiac-I.Gómez-L.Martínez-L.Durán 2'03''45 Sabadell PC 11/02/2017
6 Cruel-López-Gea-Casas 2' 08"2 Vilanova 14/04/2012
7 I.Gómez-L.Martínez-A.Palma-N.Nicolás 2' 08''9 Vic 01/04/2017
8 Ruiz-Manchón-Romero-Dobón 2' 10"1 Mataró 26/04/2014
9 L.Albiac-I.Gómez-L.Martínez-E.López 2' 11''87 Sabadell PC 22/01/2017
10 Ojeda-Caparrós-Gómez-Tomero 2' 15"4 El Prat 11/05/2013
         
11 G.Florido-L.Blanco-C.Anguita-A.Cruel 2' 18"2 El Prat 16/05/2015
12 Garcia-Grañera-Boveda-Villega 2' 52"1 Calella 07/05/2006

4x300

1 Ramos-López-Carrizo-Fuentes 3'30"3 Terrassa 10/06/2000
2 Lorente-Carrizo-Rodríguez-Teruel 3'35"2 Cornellà 17/04/1999
3 Lorente-Carrizo-Tadeo-Teruel 3'39"2 Sabadell 20/03/1999

Proves PC INf F

60 m.ll.

1 Estela Garrido Rubio 03 8"39 Sabadell PC 20-02-16
2 Laura Pou Calderón 03 8"80 Sabadell PC 14-12-14
3 Elisa Casas Díaz 99 8"95 Sabadell PC 11-02-12
4 Sofia Serrano Ramírez 00 9"0 Sabadell PC 16-12-12
5 Esther Dobón Pelegrini 02 9"15 Sabadell PC 25-01-15
6 Judith Millán Sánchez 99 9"23 Sabadell PC 14-01-12
7 Judith Díaz Valenzuela 03 9"63 Sabadell PC 24-01-16
8 Laia Durán Reyes 04 10"15 Sabadell PC 24-01-16
9 Laura Albiac Vilas 04 10"28 Sabadell PC 24-01-16
10 Ariadna Cruel Pons 03 10"51 Sabadell PC 14-12-14
           
11 Paula Barreda Ahumada  01  10"7  Sabadell PC  16-12-12 

2.000 m.ll.

1 Laura Pou Calderón 03 7'45"73 Sabadell PC 10-01-16

60 m.t.

1 Estela Garrido Rubio 03 11"58 Sabadell PC 06-02-16
2 Laura Pou Calderón 03 11"75 Sabadell PC 06-02-16
3 Raquel López Ruiz 99 11"96 Sabadell PC 11-02-12
4 Anabel Armenteros del Corral 90 12"25 Vilafranca 21-02-04
5 Ainoa Cruell Pons 99 12"55 Sabadell PC 03-03-12
6 Mireia Fermín 98 12"64 Sabadell PC 19-02-11
7 Nerea Gómez Zafra 01 12"5 Sabadell PC 23-12-12

Altres proves (aire lliure)

60 m.ll.

1 Estela Garrido Rubio 03 8"3 Barberà del Vallès 20-12-14
2 Laura Pou Calderón 03 8"4 Barberà del Vallès 12-12-15
3 Esther Dobón Pelegrín 02 8"9 Barberà del Vallès 20-12-14
4 Nuria Manchón Pagés 02 8"9 Barberà del Vallès 20-12-14
5 Inés Gómez Carmona 05 8''9 Barberà del Vallès 17-12-16
6 Elena Gozález Hernández 03 9"0 Barberà del Vallès 12-12-15
7 Lidia Villanova González 02 9"1 Barberà del Vallès 20-12-14
8 Judith Díaz Valenzuela 03 9"3 Barberà del Vallès 12-12-15
9 Camila Saldaña Pino 03 9"4 Castellar del Vallès 05-03-16
10 María Beltran Munne 04 9"5 Barberà del Vallès 12-12-15
           
11 Anna Arribas Albalat 05 9''7 Barberà del Vallès 17-12-16
12 Carla Cascón López 02 9"8 Barberà del Vallès 20-12-14
13 Laia Zamora Granados 03 10"1 El Prat de Llobregat 17-01-15
14 Laia Durán Reyes 04 10"1 Barberà del Vallès 12-12-15
15 Laura Albiac Vilas 04 !0"2 Barberà del Vallès 12-12-15
16 Ariadna Cruel Pons 03 10"3 Barberà del Vallès 20-12-14
17 Alba Salvador López 02 10"3 Barberà del Vallès 20-12-14
18 Carla Anguita Zapata 03 10"3 Barberà del Vallès 20-12-14
19 Ainhoa Moral Sánchez 04 10"4 Barberà del Vallès 12-12-15
20 Lidia Serrano Ramírez 04 10"6 Barberà del Vallès 12-12-15
           
21 Alicia Leo Santoro 02 10"7 Barberà del Vallès 20-12-14
22 Avril Palma 05 10''9 Barberà del Vallès 17-12-16
23 Lucía Blanco Piqueras 03 11"1 Barberà del Vallès 20-12-14
24 Natalia Parralejo 05 11''1 Barberà del Vallès 17-12-16

60 m.t.

1 Estela Garrido Rubio 03 10"8 El Prat de Llobregat 16-01-16
2 Laura Pou Calderón 03 11"4 El Prat de Llobregat 17-01-15
3 Esther Dobón Pelegrín 02 11"9 El Prat de Llobregat 17-01-15
4 Carla Cascón López 02 13"4 El Prat de Llobregat 17-01-15
5 Elena González Hernández 03 13"8 El Prat de Llobregat 17-01-15