Rànquing Cadet Masculí

100 m.ll

1 Santi Sempere Creus 79 11"6 Serrahima 05-06-94
2 Joan González Santeulalia 84 11"86 Serrahima 20-06-99
3 Miguel A. Lopez Fernandez 92 11"91 Serrahima 21-07-07
4 Jaime Soler Cortés 65 11"9 Serrahima 12-04-80
5 Rafael Dueñas Naranjo 81 12"0 Gavà 20-06-96
6 Biel Conde Manyoses 87 12"0 Serrahima 20-10-02
7 Cristobal Muñoz Gálvez 90 12"0 Sabadell 02-04-05
8 Igor Pavlovs 97 12"0 Manresa 20-10-12
9 Imanol Cardona Ardanuy 87 12"1 Serrahima 20-09-02
10 Alberto Abril Pérez 72 12"1 Serrahima 12-04-87

300 m.ll

1 Santi Sempere Creus 79 39"0 Vic 11-06-94
2 Joel Guadalupe Gonzalez 91 39"4 Mataró 04-03-06
3 Marc Albiac Vilas 99 39"81 El Prat 18-05-14
4 Daniel Martínez López 03 40''15 El Prat de Llob. 14-05-17
5 Biel Conde Manyoses 87 40"47 Vilanova 02-06-02
6 Jordi Salinero Pérez 00 40"73 Terrassa 30-05-15
7 Simón Lázaro González 99 41"10 El Prat 05-04-14
8 David López Fuentes 74 41"1 Vilanova 09-06-89
9 Rafael Dueñas Naranjo 81 41"1 Gavà 06-06-96
10 Richard López Mejías 87 41"1 Rubí 26-01-02
           
11 Raul Ordoñez García 89 41"15 L'Hospitalet 15-05-04
12 Alex Ariza Borrero 99 41"2 El Prat 13-09-14
13 Alex Rabaza Camacho 87 41"3 Serrahima 20-10-02

600 m.ll

1 Daniel Martínez López 03 1' 27''86 Sant Celoni 29-04-17
2 Simón Lázaro González 99 1' 30"49 Gavà 07-06-14
3 Daniel Rivero García 96 1' 32"40 Vic 18-06-11
4 Victor Hernández López 85 1' 32"3 Vilanova 09-04-00
5 Ferran Rodríguez Sánchez 01 1' 34"27 Gavà 12-06-16
6 Ismael Hornos Gómez 00 1' 35"59 Sabadell PC 01-02-14
7 Khalid Kamal 98 1' 37"05 Castellar 25-05-13
8 Alberto Martínez Esteban  81 1' 37"2 Gavà 09-05-96
9 Marc Albiac Vilas 99 1' 37"46 Mataró 12-04-14
10 Néstor Fernández Martínez 02 1' 38''63 Serrahima 20-05-17
           
11 Hussam Chelbat 00  1' 39"9 Manresa 18-10-14
12 Lhoussine Outghazaft 98  1' 40"16 El Prat  12-05-13 
13 Rafa Fernández Gómez 82 1' 42"11 Vilafranca 11-01-97

1.000 m.ll

1 Daniel Martínez López 03 2' 45''05 Cornellà 06-05-17
2 Simón Lázaro González 99 2´49"1 Granollers 27-06-14
3 Igors Pavlovs 97 2' 49"9 El Prat 13-10-12
4 Antonio Codina Sala 71 2' 51"2 Serrahima 17-05-85
5 Hussam Chelbat 00 2' 52"07 Sta. Coloma G. 06-06-15
6 Daniel Rivero García 96 2' 52"7 Barberà 30-06-11
7 Pablo Cortés Morales 74 2' 53"1 Serrahima 22-10-88
8 Víctor Hernández López 85 2' 53"3 Sabadell 01-04-00
9 Agustín Garrido Caballero  83 2' 53"4 Vilanova 15-05-98
10 Ferran Rodríguez Sánchez 01 2' 55"18 Hospitalet 15-15-16
           
11 Ariel Conde Manyoses 84 2' 55"5 Terrassa 13-03-99
12 Néstor Fernández Martínez 02 2' 57''60 Sabadell PC 18-02-17
13 Khalid Kamal 98 3' 02"88 Sabadell PC 19-01-13

3.000 m.ll

1 Khalid Kamal 98 9' 28"59 Sabadell PC 02-03-13
2 José Manuel Reina Fernández 69 9' 30"5 Serrahima 11-06-84
3 Jacinto Malvárez Roldán 67 9' 37"0 Serrahima 02-10-82
4 Juan Reina Fernández 66 9' 38"8 Serrahima 30-05-81
5 Néstor Fernández Martínez 02 9' 58''87 El Prat de Llob. 11-06-17
6 Agustín Garrido Caballero 83 10' 00"0 Sabadell 09-05-98
7 Hussam Chelbat 00 10' 05"49 El Prat 17-05-15
8 Ahmed Ouhammou 98 10' 05"66 Lloret 16-06-13
9 Daniel Ponce Bedmar 96 10' 25"3 Mataró 17-09-11
10 Jonathan Ponce Bedmar 90 10' 37"44 El Prat 08-05-05
           
11 Lhoussine Outghazaft 98 10' 38"25 Sabadell PC  02-02-13
 

5 Km. Marxa

1 Toni Valenzuela Plaza 94 31' 09"0 El Prat 03-05-09
2 José López Jiménez 72 31' 48"2 Sant Celoni 10-05-87
3 Albert Gancedo Vila 87 32' 14"3 Igualada 25-05-02
4 José Manuel Mira Raya 80 33' 29"8 Lloret 06-05-95
5 Salvador López Bruno 81 33' 57"2 Terrassa 30-03-96
6 Agustín Garrido Caballero 83 34' 05"6 El Prat 26-04-98
7 Juan Miguel López García 79 34' 36"0 Serrahima 23-04-94
8 Marc Gutiérrez Ramallo 98 34' 53"95 Castellar 14-04-13
9 Alberto Real Estepa 83 36' 51"2 Terrassa 21-03-98
10 Mario Rodríguez González 81 37' 04"1 Terrassa 30-03-96

100 m.t (0,914)

1 Marc Albiac Vilas 99 15"43 Gavà 07-06-14
2 Igors Pavlovs  97 15"2 Manresa 20-10-12
3 Jordi Salinero Pérez 00 15"77 Granollers 04-07-15
4 Ismael Hornos Gómez 00 15"94 Gavà 14-06-15
5 Erick Aciego Marin 93 16"0 Tarragona 11-10-08
6 Simón Lázaro González 99 17"4 Barberà 26-03-14
7 Alex Rabaza Camacho 87 18"0 Serrahima 14-04-02
8 Álex Ariza Borrero 99 18"1 Mataró 27-09-14
9 Marcos Barea Rios 03 18''47 Sant Celoni 29-04-17
10 Raúl Ordóñez García 89 18"8 El Prat 02-10-04
           
11 Gerard fernàndez Gòmez 88 19"0 Tarragona 01-05-03
12 Imanol Cardona Ardanuy 87 19"4 Mataró 05-05-02

300 m.t (0,84)

1 Marc Albiac Vilas 99 43"71 Gavà 07-06-14
2 Jordi Salinero Pérez 00 43"98 El Prat 02-05-15
3 Igors Pavlovs 97 44"70 El Prat 24-03-12
4 Álex Ariza Borrero 99 46"2 El Prat 04-10-14
5 Eric Aciego Marín 93 47"4 Terrassa 04-10-08
6 Rafa Fernández Gómez 82 48"0 Sabadell 01-03-97
7 Raúl Ordóñez García 89 48"6 Castellar 20-03-04
8 Imanol Cardona Ardanuy 87 48"9 Serrahima 20-09-02
9 Alberto Martínez Esteban 81 49"0 Can Dragó 27-04-96
10 Biel Conde Manyoses 87 49"2 Serrahima 20-09-02
11 Marc Aso Roldan 87 49"2 Serrahima 20-09-02
 

1.500 m.obstacles (0,762)

1 Alberto Abril Pérez 72 4' 32"6 Igualada 12-06-87
2 Daniel Ponce Bedmar 96 5' 02"09 Tarragona 28-05-11
3 Néstor Fernández Martínez 02 5' 15''33 Sant Celoni 29-04-17
4 Daniel Rivero García 96 5' 22"1 Can Dragó 27-03-10
5 Simón Lázaro González 99 5' 43"57 El Prat 12-05-13
6 Mohamet Chelbat 96 5' 57"09 Terrassa 14-05-11

Salt d'Alçada

1 Victor Nadales Morales 88 1,80 L' Hospitalet 21-06-03
2 Toni Valenzuela Plaza 94 1,73 Terrassa 12-09-09
3 Imanol Cardona Ardanuy 87 1,68 Serrahima 27-04-02
3 Igors Pavlovs 97 1,68 Manresa 15-09-12
5 Ismael Hornos Gómez 00 1,65 Cornellà 17-05-14
5 Iker Rodríguez Aroca 00 1,65 El Prat 17-05-15
7 Alejandro Cerda 72 1,64 Sant Celoni 07-06-87
8 Marc Albiac Vilas 99 1,63 Manresa 19-06-14
8 Néstor Fernández Martínez 02 1,63 El Prat de Llob. 14-05-17
10 Alex Rabaza Camacho 87 1,60 Rubí 17-01-02
10 Cristobal Muñoz Gálvez 90 1,60 Sabadell 02-04-05
           
12 Jordi Salinero Pérez 00 1,59 El Prat 02-05-15
13 Manuel Molero Reig 72 1,57 Badalona 19-04-86

Salt de Perxa

1 Marc Aso Roldán 87 3,80 Can Dragó 14-06-02
2 Gerard Fernández Gómez 88 3,50 Burgos 13-07-03
3 Biel Conde Manyoses 87 3,40 Zaragoza 10-03-02
4 Igors Pavlovs 97 3,25 Palafrugell 19-05-12
5 Ismael Hornos Gómez 00 3,20 Valladolid 12-07-15
6 Rafa Fernández Gómez 82 3,10 Mataró 03-05-97
7 Gerard Fernández Gómez 88 2,85 Vilafranca 10-02-03
8 Oscar Oliver Sánchez 72 2,80 Granollers 11-04-87
9 Victor Nadales Morales 88 2,80 Serrahima 04-09-03
10 Isaac Puig Bayés 79 2,70 Serrahima 08-10-94

Salt de Llargada

1 Igors Pavlovs 97 6,11 Palafrugell 19-05-12
2 Miguel A. Lopez Fernandez 92 6,04 Calella 06-10-07
3 Imanol Cardona Ardanuy 87 5,58 Serrahima 28-09-02
4 David López Fuentes 74 5,53 Serrahima 26-05-86
5 Marc Albiac Vilas 99 5,50 Serrahima 13-07-14
6 Simón Lázaro Torrente 99 5,46 Granollers 27-04-14
7 Manuel Molero Reig 72 5,42 Sant Celoni 25-05-87
8 Alfredo Bañuelos Gómez 71 5,41 Andorra 27-05-86
9 Ismael Ibáñez Núñez 82 5,41 Cornellà 28-05-86
10 Marc Aso Roldán 87 5,38 Serrahima 28-09-02

Triple Salt

1 Joan Gea González 02 12,66 El Prat de Llob. 11-06-17
2 Imanol Cardona Ardanuy 87 12,09 Vilafranca 13-01-02
3 Toni Valenzuela Plaza 94 11,71 Sant Celoni 25-10-09
4 Rafa Fernández Gómez 82 11,64 Sabadell 08-03-97
5 Miguel A. López Fernández 92 11,64 Serrahima 15-09-07
6 Raúl Ordoñez García 90 11,51 Terrassa 15-04-05
7 Marcos Barea Ríos 03 11,36 El Prat de Llob. 11-06-17
8 Marc Albiac Vila 99 11,00 El Prat 04-10-14
9 Gerard Fernández Gómez 88 10,93 Serrahima 20-09-03
9 Jordi Salinero Pérez 00 10,93 El Prat 04-10-14
           
11 Santi Sempere Creus 79 10,80 Sabadell 12-02-94
12 David Mérida Rios 82 10,69 Sant Celoni 19-10-97
13 Enric Angosto José 97 10,67 Sabadell 28-01-12
14 Isaac Puig Bayés 79 10,54 Sabadell 13-03-94

Llançament de pes (4 kg)

1 Imanol Cardona Ardanuy 87 15,31 Igualada 25-05-02
2 Álvaro Pérez Lozano 99 12,21 Sabadell PC 09-03-14
3 Iván Gallego Vizueta 00 11,99 Granollers 04-07-15
4 Igors Pavlovs 97 11,35 Castelló 30-06-12
5 Marc Aso Roldán 87 10,65 Serrahima 20-10-02
6 Toni Valenzuela Plaza 94 10,44 Mollet 25-04-09
7 Ismael Hornos Gómez 00 10,34 Palafrugell 09-05-15
8 Marc Gutiérrez Ramallo 98 10,13 Manresa 19-10-13
9 Jordi Salinero Pérez 00 10,06 Palafrugell 09-05-15
10 Raul Ordoñez Garcia 89 9,93 Terrassa 25-04-04
           
11 Juan Sánchez Igueño 87 9,88 Calella 06-04-03
12 Alex Rabaza Camacho 87 9,79 Mataró 05-05-02
13 Daniel Collado Sánchez 98 9,73 Lloret 16-06-13

Llançament de disc (1 kg)

1 Francisco Tena García 73 36,38 Serrahima 21-05-88
2 Gerard Fernández Gómez 88 35,61 Calella 06-04-03
3 Iván Gallego Vizuete 00 34,88 El Prat 25-04-15
4 Ismael Hornos Gómez 00 31,04 Valladolid 11-07-15
5 Álvaro Pérez Lozano 99 30,61 Castellar 25-05-14
6 Isaac Puig Bayés 79 30,60 Terrassa 28-05-95
7 Álex Ariza Borrero 99 29,98 El Prat 04-10-14
8 Antonio Valenzuela Plaza 94 28,48 Can Dragó 19-06-08
9 Victor Nadales Morales 88 27,44 Can Dragó 01-03-03
10 Igors Pavlovs 97 26,68 El Prat 13-10-12
           
11 Manel Vaca Albarrán 96 26,66 Terrassa 15-05-10
12 Marc Albiac Vilas 99 26,61 Serrahima 25-05-14
 

Llançament de martell (4 kg)

1 Iván Gallego Vizuete 00 46,28 El Prat 17-05-15
2 Marc Gutiérrez Ramallo 98 40,57 Alcobendas 12-10-13
3 Álvaro Perez Lozano 99 29,93 Castellar 25-05-13
4 Cristobal Múñoz Gálvez 90 28,67 Serrahima 25-09-04
5 Sergi Gómez Aguilar 99 25,23 Castellar 25-05-13
6 Manel Vaca Albarrán 96 23,83 Mataró 27-03-10
7 Alex Rabaza Camacho 87 22,58 Serrahima 27-04-02
8 Gerard Fernández Morales 88 22,05 Serrahima 27-09-03
9 Ruben Hornos Gómez 97 21,66 El Prat 26-05-12
10 Joel Guadalupe González 91 21,58 Castellar 05-03-05

Llançament de javelina (600 g)

1 Simón Lázaro González 99 38,76 Castellò 11-10-14
2 Imanol Cardona Ardanuy 87 38,44 Serrahima 21-09-02
3 Isaac Puig Bayés 79 37,90 Serrahima 22-10-94
4 Igors Pavlovs 97 37,16 Castelló 06-10-12
5 Eric Aciego Marin 93 35,61 Águilas 14-06-08
6 Alberto Martínez Esteban 81 34,22 Serrahima 05-05-96
7 Marc Gutiérrez Ramallo 98 33,90 Mataró 14-09-13
8 Gerard Fernández Gómez 88 32,97 Tarragona 13-04-03
9 Ismael Ibañez Núñez 82 32,34 Terrassa 15-03-97
10 Jordi Salinero Pérez 00 31,52 Palafrugell 10-05-15
           
11 Rafael Dueñas Naranjo 81 31,50 Serrahima 05-05-96
 

4x100

1 Dueñas-Martínez-Fernández-Mérida 48"0 Cornellà 08-06-97
2 Dueñas-Martínez-Fernández-Álvarez 48"9 Gavà 12-04-97
3 Bañuelos-Codina-Jimenez-López 49"1 Serrahima 26-09-87
4 Aso-Cardona-Rabaza-Conde 49"3 Tarragona 06-04-02
5 Dueñas-Martínez-Ortega-Real 50"5 Serrahima 13-04-96
6 D.Martínez-O.Muñoz-I.Muncunill-J.Gea 50''89 Mataró 21-04-17
7 Mérida-Real-Trapero-Martínez 51"9 Terrassa 21-03-98
8 Valenzuela-Domin.-Rodrí.-Aciego 53"0 Gavà 29-03-08
9 Albiac-I.Hornos-S.Lázaro-Salinero 53"2 Mataró 26-04-14
10 F.Rodríguez-N.Fernández-O.Muñoz-J.Gea 53"5 Mataró 23-04-16
         
11 Rabaza-Nadales-Fernández-López 53"5 Igualada 25-05-02
12 Aciego-Ruiz-Dominguez-Valenzuela 54"32 Barberà 19-10-08

4x300

1 Abril-Codina-Jiménez-López 2' 42"7 Serrahima 21-02-87
2 Sempere-Villanueva-Puig-López 2' 44"4 Serrahima 14-05-94
3 Albiac-Salinero-Hornos-Lázaro 2' 45"7 Mataró 26-04-14
4 Conde-Cardona-Aso-Novo 2' 49"3 Igualada 25-05-02
5 Mira-Martínez-Pila-Real 2' 49"4 Can Dragó 27-04-96
6 M.Albarrán-M.Barea-N.Fernández-D.Martínez 2' 54''59 Mataró 21-04-17
7 Rivero-Vaca-Pavlov-Hornos 2' 58"4 Castellar 09-04-11
8 Nadales-Fernández-Marco-Novo 3' 01"6 Calella 06-04-03
9 F.Rodríguez-N.Fernández-M.Albarrán-J.Gea 3' 02"2 Mataró 23-04-16
10 Fernández-Nadales-Garcia-Molina 3' 11"7 Serrahima 04-10-03
         
11 Kamal-Lázaro-Outghazaft-Ouham 3' 13"82 El Prat 12-05-13
12 Ruiz-Dominguez-Rodriguez-Aciego 3' 14"5 Gavà 29-03-08

Octatló 2014

100 m.ll.-Pes-Alçada-Disc-100m.t.-Perxa-jabalina-1.000 m.ll.

1 Ismael Hornos Gómez 00 3.800 Serrahima 31-05-15
  12"59/10,34/1,54/26,27/16"00/3,00/27,11/3'07"39    
2 Jordi Salinero Pérez 00 3.520 Palafrugell 10-05-15
  12"71/10,06/1,48/24,85/16"59/2,70/31,52/3'17"87    
3 Marc Albiac Vilas 99 3.396 Serrahima 25-05-14
  12"65/7,98/1,51/26,61/15"66/2,30/19,80/3'09"07    
4 Alex Ariza Borrero 99 2.546 Palafrugell 12-05-14
  13"62-9,15-1,35-23,96-20"52-1,70-28,85-3'25"65    
5 Guillem Trigueros Oliván 00 2.095 Palafrugell 10-05-14
  13"33-7,58-SM-21,43-20"67-2,10-18,75-3'25"03    

Proves PC CM

60 m.ll.

1 Jordi Salinero Pérez 00 7,86 Sabadell PC 18-01-15
2 Igors Pavlovs 97 7"96 Sabadell PC 03-03-12
3 Cristobal Muñoz Gálvez 90 7"97 Vilafranca PC 19-02-05
4 Marc Albiac Vilas 99 7"97 Sabadell PC 15-02-14
5 Biel Conde Manyoses 87 7"98 Vilafranca PC 19-01-02
6 Richard López Mejías 87 7"99 Vilafranca PC 13-01-02
7 Óscar Muñoz Soldado 02 7''99 Sabadell PC 15-01-17
8 Daniel Rodríguez López 93 8"01 Sabadell PC 16-02-08
9

Ismael Hornos Gómez

00 8"05 Sabadell PC 07-03-15
10 Isaac Moncunill Díaz 02 8''12 Sabadell PC 17-12-16
           
11 Guillem Trigueros Olivan 00 8"21 Sabadell PC 13-12-14
12 Enric Angosto José 97 8"26 Sabadell PC 28-01-12
13 Alex Rabaza Camacho 87 8"39 Vilafranca 24-02-02

60 m.t.

1 Jordi Salinero Pérez 00 9"26 Sabadell PC 21-03-15
2 Marc Albiac Vilas 99 9"36 Sabadell PC 09-03-14
3 Ismael Hornos Gómez 00 9"48 Sabadell PC 07-02-15
4 Igors Pavlovs 97 9"49 Sabadell PC 04-03-12
5 Alex Ariza Borrero 99 9"99 Sabadell PC 14-02-15
6 Manel Vaca Albarrán 96 10"69 Sabadell PC 11-12-10
7 Alex Rabaza Camacho 87 10"85 Vilafranca 24-02-02
8 Marcos Barea Ríos 03 10''86 Sabadell PC 28-01-17
9 Alejandro Sánchez Cobos 94 10"91 Sabadell PC 17-01-09
10 Guillem Trigueros Olivan 00 11"38 Sabadell PC 13-12-14
           
11 Erick Aciego Marín 93 11"49 Vilafranca 16-02-08
12 Xavi Bau 98 12"07 Sabadell PC 02-02-13
13 Daniel Rodríguez López 93 12"89 Sabadell PC 16-02-08

Hexatló PC

60mll.-Llargada-Pes-Alçada-60mt.-1.000

1 Igors Pavlovs 97 3.315 Oviedo 18-03-12
  7"97-5,69-9,93-1,61-9"51-3'02"90        
2 Ismael Hornos Gómez 00 3.036 Sabadell PC 08-03-15
  8"05-4,79-8,69-1,61-9"53-3'06"24        
3 Marc Albiac Vilas 99 2.853 Sabadell PC 16-02-14
  7"97-5,20-8,73-1,52-9"96-3'17"73        
4 Jordi Salinero Pérez 00 2.348 Sabadell PC 08-03-15
  8"03-4,26-9,32-SM-9"48-3'22"72        

Pentatló PC hasta 2011

60mll.-Llargada-Pes-Alçada-60mt.

1 Igor Pavlov 97  2.679 Oviedo* 18-03-12
  7"97-5,69-9"93-1,61-9"51        
2 Alex Rabaza Camacho 87  2.025 Vilafranca 24-02-02
  8"39-4,49-10,19-1,51-10"85        
3 Daniel Rodríguez López 93  1.753 Vilafranca 17-02-08
  8"01-5,17-7,24-1,42-12,89        

4x200

1 I.Hornos-I.Rodríguez-J.Salinero-G.Trigueros 1' 45"07 Sabadell PC 21-02-15

2

Albiac-Hornos-Lázaro-Xing 1' 45"32 Sabadell PC 08-02-14
  I.Moncunill-N.Fernández-D.Martínez-O.Muñoz 1' 46''67 Sabadell PC 11-02-17
3 J.Gea-I.Moncunill-O.Muñoz-F.Rodriguez 1' 52"77 Sabadell PC 13-02-16

4

Gómez-Xing-Gutiérrez-Kamal 1' 54"39 Sabadell PC 10-02-13

Heptatló

100m.ll.-Llargada-Pes(5)-Alçada-100mt(0,91)-Javalina-1.000

1 Igors Pavlovs 97 3.934 Castelló 01-07-12
  12"48-5,90-11,35-1,61-15"78-34,96-3'02"30    
2 Imanol Cardona Ardanuy 87 2.705 Mataró 05-05-02
  12"6-4,94-13,82-1,55-19"4-31,36-3'16"8    
3 Marc Albiac Vilas 99 2.476 Cambrils 28/04/13
  13"62-4,92-7,33-1,45-18"57-21,12-3'28"15    
4 Manel Vaca Albarrán 96 2.634 Serrahima 05-06-11
  13"61-4,55-8,80-1,48-19"80-27,25-3'12"05    
5 Alex Rabaza Camacho 87 2.437 Mataró 05-05-02
  12"7-5,15-9,79-1,55-19"8-30,24-3'12"50    
6 Enric Angosto Jose 97 2.086 Serrahima 05-06-11
  13"1-4,84-6,36-1,41-19"7-17,30-3'51"7    
7 Xavi Bau Ramos 98 1.898 Cambrils 28-04-13
  14"38-4,30-7,13-1,45-21"00-22,50-3'52"08    
8 Simón Lázaro González 99 1.757 Cambrils 28-04-13
  14"27-4,26-7,22-XX-21"21-20,30-3'19"28    
9 Alex Ariza 99 1.070 Cambrils 28-04-13
  14"53-3,53-7,71-XX-31"47-15,48-3'52"63    
10          
       

Altres proves

Hexatló (proves PC a l'aire lliure)

60mll.-Llargada-Pes-Alçada-60mt.-1.000

1 Ismael Hornos Gómez 00 2.897 Gavà 23-11-14
  7"8-4,88-7,58-1,59-9"3-3'11"0        
2 Jordi Salinero Pérez 00 2.649 Gavà 23-11-14
  8"0-4,83-9,06-1,44-9"7-3'20"1        
3 Ferran Rodríguez Sánchez 01 1.727 Gavà 23-11-14
  8"8-4,62-6,32-1,26-12"5-3'19"7