Rànquing Cadet Femení

100 m.ll

1 Estela Garrido Rubio 03 12''82 Santa Coloma G 25/06/2017
2 Ana Aragonés Bañuelos 93 12"95 Amposta 21/06/2008
3 Laura Pou Calderón 03 13''17 Castellar del V. 23/04/2017
4 Cristina Barcena Saludes 83 13"0 Sabadell 26/10/1998
5 Arantxa Fuentes Domingo 87 13"1 Serrahima 14/04/2002
6 Nuria Ferrer Moreno 81 13"59 Serrahima 16/06/1996
7 Raquel Arnau Pascual 89 13"63 Can Dragó 14/05/2003
8 Maria Torres Hurtado 89 13"64 Sabadell 25/04/2004
9 Eva López Fernández 90 13"5 Sabadell 02/04/2005
10 Nuria García Ruíz 97 13"74 Manresa 15/09/2012
           
11 Raquel Gutiérrez Gómez 71 13"6 Sant Celoni 25/05/1986
12 Verónica Callejo Betelu 82 13"6 Sabadell 08/03/1997

300 m.ll

1 Arantxa Fuentes Domingo 87 41''87 Vilanova 02/06/2002
2 Laura Pou Calderón 03 42''62 Sant Celoni 29/04/2017
3 Maria Torres Hurtado 89 44''50 El Prat de Llob. 30/05/2004
4 Maite López Sáez de Tejada 72 45''2 Serrahima 19/05/1986
5 Nuria García Ruiz 97 45''6 Manresa 15/09/2012
6 Maria Sánchez Uyà 84 45''8 Sabadell 30/01/1999
7 Verónica Callejo Betelu 82 46''1 Sabadell 01/03/1997
8 Paula López López 96 46''60 Sabadell 18/12/2010
9 Raquel López Ruiz 99 47''56 Tarragona 18/05/2013
10 Nuria Ferrer Moreno 81 47''4 Sabadell 10/02/1996
           
11 Judith Díaz Valenzuela 03 48''25 Sabadell PC 10/12/2016
12 María Álvaro Durán 00 48''27 El Prat de Llob.l 17/05/2015
13 Armenteros del Corral 90 48''7 Sabadell 25/03/2005

600 m.ll

1 Laura Pou Calderón 03 1'36''18 Santa Coloma 25/06/2017
2 Marina Gea González 99 1' 46"27 Gavà 07/06/2014
3 Elia Cantoni Gómez 89 1' 46"33 El Prat 30/05/2004
4 Arantxa Fuentes Domingo 87 1' 49"30 Rubí 16/01/2002
5 Nerea Gómez Zafra 01 1' 51"96 Gavà 12/06/2016
6 Nuria Ferrer Moreno 81 1' 53"10 Serrahima 05/05/1996
7 Sara Rubio Gracia 99 1' 53"44 Sabadell PC 01/02/2014
8 Paula López López 96 1' 53"70 Barberà 05/05/2011
9 Verónica Callejo Betelu 82 1' 55"30 Terrassa 15/03/1997
10 Cristina Bárcena Saludes 83 1' 56"00 Girona 10/01/1998
           
11 Alicia Pou Calderón 99 1' 56"20 Castellar 25/05/2014
12 Anna Margalef Victor 96 1' 56"70 Manresa 08/10/2011

1.000 m.ll

1 Isabel Triviño Villaverde 71 3' 05"50 Serrahima 19/05/1986
2 Elia Cantoni Gómez 89 3' 24"50 El Prat 01/05/2004
3 Marina Gea González 99 3' 27"13 Cornellà 17/05/2014
4 Sara Rubio Gracia 99 3' 28"32 El Prat 05/04/2014
5 Savina Ros Tiemann 84 3' 31"40 Terrassa 21/03/1998
6 Arantxa Fuentes Domingo 87 3' 34"20 Serrahima 21/09/2002
7 Nuria García Ruiz 97 3' 34"80 Serrahima 27/10/2012
8 Alicia Pou Calderón 99 3' 35"54 Sabadell PC 01/02/2014
9 Blanca López Rueda 87 3' 43"20 Castellar 10/03/2001
10 Sofía Serrano Ramírez 00 3' 43"34 El Prat 17/05/2015
           
11 Judith López 97 3' 48"58 Sabadell 29/01/2011

3.000 m.ll

1 Isabel Triviño Villaverde 71 10' 42"6 Serrahima 17/05/1986
2 Elia Cantoni Gómez 89 12' 43"45 Vilafranca 18/01/2004
3 Ariadna Serrano Ramírez 97 12' 47"19 Sabadell 29/01/2011
4 Blanca López Rueda 87 13' 01"2 Sabadell 03/03/2001
5 Emma Ojeda Fernández 02 13'28"38 Terrassa 22/05/2016
6 Anna Margalef Victor 96 13' 33"0 Vilafranca 17/01/2010
7 Alicia Pou Calderón 99 13' 33"46 Sabadell PC 18/01/2014
8 Marina Gea González 99 13' 34"70 El Prat 12/05/2013
9 Jessica Aciego Marin 88 14' 14"0 Serrahima 27/09/2002
10 Nicole Crespo Prentice 89 14' 17"20 Vilafranca 12/01/2003

5km Marxa

1 Nerea Gómez Zafra 01 33' 53"37 Barberà 16/04/2016
2 Laia Pérez García 98 34' 58"0 Mollet 20/10/2013
3 Vitalia Pavlova 98 37' 28"0 Palafrugell 19/02/2012
4 Marina Gea González 99 37' 28"0 Badalona 17/02/2013
5 Evelín Pastor  95  38' 51"5  Terrassa  18/04/2010
6 Lorena Castilla Torrecillas  91  39' 17"24  El Prat  17/04/2005
7 Camila Saldaña Pino 03 39' 19'' Viladecans 19/02/2017
8 Eva López Fernández  90  39' 31"1  Sabadell  08/05/2005

100 m.t

1 Arantxa Fuentes Domingo 87 16"5 Rubí 01/05/2002
2 Anna Mª Griera Artigas 72 17"0 Granollers 25/04/1987
3 Nuria Ferrer Moreno 81 17"1 Sarrehima 04/05/1996
4 Cristina Barcena Saludes 83 17"3 Palafrugell 04/03/1998
5 Raquel López Ruíz 99 17"92 Gavà 07/06/2014
6 Luciana Vega Palacio 99 17"94 Gavà 07/06/2014
7 Mª Isabel Griera Artigas 71 18"4 Sant Celoni 27/04/1986
8 Nuria García Ruíz 97 18"4 Manresa 20/10/2012
9 Anna Espinal Gil 82 18"7 Sabadell 08/03/1997
10 Maria Sánchez Uyà 84 18"7 Sabadell 22/05/1999

300 m.t

1 Arantxa Fuentes Domingo 87 48"20 Can Dragó 14/06/2002
2 Anna Mª Griera Artigas 72 48"5 Manresa 09/05/1987
3 Lucía Vigil-Escalera Zarabozo 71 49"0 Granollers 05/04/1986
4 Cristina Barcena Saludes 83 50"0 Sabadell 09/05/1998
5 Núria Ferrer Moreno 81 50"5 Gavà 09/05/1996
6 Ana Aragonés Bañuelos 93 54"4 Mollet 12/05/2007
7 Raquel López González 99 54"7 Barberà 22/05/2013
8 Anna Margalef Victor 96 55"0 El Prat 01/10/2011
9 Núria García Ruiz 97 55"03 Palafrugell 12/05/2012
10 Maria Sánchez Uyà 84 55"2 Sabadell 06/03/1999

1.500 m. Obstacles

1 Ariadna Barea Rios 98 6' 58"37 El Prat 11/05/2013
2 Nuria Garcia Ruíz 97 7' 01 "4 El Prat 01/10/2011
3 Ariadna Serrano Ramírez 97 7' 12"71 El Prat 26/03/2011

Salt d'Alçada

1 Cristina Bárcena Saludes 83 1,51 Sabadell 09/05/1998
2 Paula López López 96 1,48 Rubí 30/10/2011
3 Laura Pou Calderón 03 1,46 Palafrugell 13/05/2017
4 Arantxa Fuentes Domingo 87 1,45 Sabadell 16/02/2002
5 Luciana Vega Palacio 99 1,43 Sabadell PC 01/02/2014
6 Sofía Serrano Ramírez 00 1,41 El Prat 17/05/2015
7 Savina Ros Tiemann 84 1,40 Sabadell 28/02/1998
8 Cristina Revilla Gual 86 1,40 Badalona 06/05/2001
9 Ainoa Cruel Pons 99 1,40 Terrassa 18/05/2013
10 Mireia Jiménez Sala 72 1,38 Sant Celoni 25/05/1986
           
11 Anna Mª Griera Artigas 72 1,38 Sant Celoni 25/05/1986
12 Nerea Gómez Zafra 01 1,37 Cambrils 01/05/2016
13 Carmen Ramírez Rodríguez 66 1,35 Cornellà 05/04/1981

Salt de Perxa

1 Nicole Crespo Prentice 89 2,61 Vilafranca 07/02/2004
2 Anna Espinal Gil 82 2,30 Sant Celoni 19/10/1997
3 Lucía Vega Palacio 99 2,20 Castellar 14/14/2013
4 Paula López López 96 2,00 Valls 10/04/2011
5 Vita Pavlova 98 2,00 Calella 15/04/2012
6 Ainoa Cruel Pons 99 1,90 Mollet 20/10/2013
7 Sheila Dobón Pelegrín 93 1,80 Sabadell 02/06/2007
8 Nuria García Ruíz 97 1,80 Calella 15/04/2012
9 Judith Díaz Valenzuela 03 1,75 El Prat de Llob. 14/05/2017
10 Anna Margalef Victor 96 1,70 Rubí 23/10/2011
           
11 Cristina Barcena Saludes 83 1,60 Sabadell 09/05/1998

Salt de Llargada

1 Arantxa Fuentes Domingo 87 5,25 Serrahima 21/04/2002
2 Anna Aragonés Bañuelos 93 5,02 Valls 18/05/2008
3 Cristina Defez Bautista 91 4,91 Serrahima 01/07/2006
4 Ana Mª Griera Artigas 72 4,90 Sant Celoni 27/04/1986
5 Cristina Barcena Saludes 83 4,86 Serrahima 10/06/1998
6 Laura Pou Calderón 03 4,83 Sabadell PC 07/01/2017
7 Paula López López 96 4,82 Vic 18/06/2011
8 Nuria Ferrer Moreno 81 4,78 Mataró 14/04/1996
9 Maria Sánchez Uyà 84 4,73 Terrassa 13/03/1999
10 Raquel Arnau Pascual 89 4,72 Can Dragó 14/05/2003
           
11 Mireia Mira Raya 82 4,66 El Prat 01/05/1997

Triple Salt

1 Maria Torres Hurtado 89 10,96 Valencia 07/03/2004
2 Nuria Ferrer Moreno 81 10,65 Granollers 01/06/1996
2 Elena González Hernández 03 10,65 Santa Coloma 25/06/2017
4 Raquel Arnau Pascual 89 10,42 Serrahima 25/06/2003
5 Ana Aragonés Bañuelos 93 10,36 Can Dragó 19/06/2008
6 Ainoa Cruel Pons 99 10,33 Castellar 25/05/2014
7 Cristina Defez Bautista 91 9,98 Serrahima 14/07/2006
8 Luciana Vega Palacio 99 9,92 Castellar 09/06/2013
9 Arantxa Fuentes Domingo 87 9,90 Mollet 21/04/2002
10 Estela Garrido Rubio 03 9,88 Sabadell PC 17/12/2016
           
11 Cristina Barcena Saludes 83 9,85 Sant Celoni 19/10/1997
12 Mireia Mira Raya 82 9,76 Universitaria 17/05/1997

Llançament de Pes (3 kg)

1 Nuria Ferrer Moreno 81 13,47 Lleida 11/05/1996
2 Cristina Barcena Saludes 83 11,93 Zaragoza 08/03/1998
3 Mireia Mira Raya 82 11,1 Hospitalet 30/05/1997
4 Sandra Pera Rodríguez 73 10,13 Granollers 30/05/1987
5 Anabel Armenteros del Corral 90 9,89 Serrahima 06/06/2005
6 Natalia Vilor Tejedor 88 9,46 Castellar 14/06/2003
7 Paula López Muñoz 97 9,4 Barberà 02/04/2011
8 Arantxa Fuentes Domingo 87 9,29 Vilafranca 17/02/2001
9 Carla Álvarez 99 9,24 Sabadell PC 09/03/2014
10 Davinia Diaz-Peñalver Nieto 87 8,94 Terrassa 14/04/2002

Llançament de Disc (800 g)

1 Cristina Barcena Saludes 83 29,55 Sabadell 26/10/1998
2 Nuria Ferrer Moreno 81 29,06 Terrassa 30/03/1996
3 Davinia Diaz-Peñalver Nieto 87 28,68 Reus 17/05/2002
4 Natalia Vilor Tejedor 88 28,33 Castellar 14/06/2003
5 Mónica Morata Donadios 73 28,22 Granollers 14/05/1988
6 Anabel Armenteros del Corral 90 27,85 Mataró 29/05/2005
7 Isabel Lobato Benítez 01 26,49 Gavà 12/06/2016
8 Míriam Gallego Vizuete 00 25,22 Granollers 04/07/2015
9 Maite Cano Hernandez 93 23,94 Amposta 21/06/2008
10 Vitalia Pavlova 48 23,27 El Prat 13/10/2012
           
11 Lorena Castilla Torrecillas 91 22,67 El Prat 11/06/2006
12 Mireia Mira Raya 82 21,64 Sabadell 23/03/1997

Llançament de Martell (3 kg)

1 Davinia Diaz-Peñalver Nieto 87 37,44 Serrahima 20/10/2002
2 Carla Álvarez Ballester 99 31,27 Vic 15/06/2014
3 Míriam Gallego Vizuete 00 28,06 Gavà 14/06/2015
4 Lorena Castilla Torrecillas 91 28,01 El Prat 11/06/2006
5 Paula López Muñoz 97 24,42 Vic 17/06/2012
6 Aroa Jiménez Frías 98 23,59 Lleida 05/05/2012
7 Maite Cano Hernandez 93 23,05 Sabadell 02/06/2007
8 Paula López López 97 22,57 Mataró 15/10/2011
9 Sandra Villegas Castells 94 18,31 Asco 24/58/2009
10 Eva López Fernández 90 18,21 Gavà 21/05/2005
 

Llançament de Javelina (500 g)

1 Nuria Ferrer Moreno 81 31,58 Granollers 01/06/1996
2 Vita Pavlova 98 28,88 Lloret 16/06/2013
3 Mireia Mira Raya 82 28,68 Granollers 17/05/1997
4 Marian Gómez Llamazares 72 26,40 Manresa 03/05/1986
5 Anabel Armenteros del Corral 90 23,88 Igualada 30/04/2005
6 Cristina Barcena Saludes 83 22,93 Mataró 03/05/1998
7 Ainoa Cruel Pons 99 21,64 Tarragona 18/05/2013
8 Arantxa Fuentes Domingo 87 21,26 Can Dragó 09/03/2002
9 Aroa Jiménez Frías 98 21,26 L'Hospitalet 18/02/2012
10 Savina Ros Tiemann 84 20,76 Granollers 31/05/1998

Hexatló

100mt-Alçada-Pes-Llargada-Javelina-600mll.

1 Núria Ferrer Moreno 81 3.298 Serrahima 05/05/96
  17"1-1,34-12,99-4,74-30,25-1'53"1        
2 Arantxa Fuentes Domingo 87 3.046 Mataró 05/05/02
  16"9-1,44-8,85-4,85-1'49"87        
2 Cristina Barcena Saludes 83 3.026 Mataró 03/05/98
  17"6-1,46-10,67-4,74-1'58"2        
3 Laura Pou Calderón 03 2672 Palafrugell 14/05/17
  19''17-1,46-7,69-4,49-16,05-1'44''23            
4 Anabel Armenteros del Corral 90 2.526 Igualada 01/05/05
  20"1-1,32-9,82-4,62-23,68-2'02"94        
5 Paula López López 96 2.440 Barberà 05/05/11
  19"7-1,40-7,49-4,57-16,54-1'53"7  
6 Raquel López Ruiz 99 2.263 Manresa 29-03-14
  18"7-1,21-7,83-4,24-16,45-1'57"2        
7 Mireia Mira Raya 82 2.261 El Prat 19/01/97
  21"74-1,18-10,55-4,51-24,37-2'09"01  
8 Nerea Gómez Zafra 01 2.181 Barberà 29/05/16
  20"21-1,35-7,66-3,93-13,41-1'52"43  
9 Ainoa Cruell Pons 99 2.060 Cambrils 28/04/13
  19"30-1,28-7,13-4,10-17,54-2'12"77        
10 Anna Margaleff Victor 96 1.938 Cambrils 24/04/10
  20"11-1,22-6,80-4,27-14,39-2'07"85  
     
11 Andrea Morral Morente 93 1.920 Valls 18/05/08
  22"18-1,24-7,85-3,89-18,12-2'02"04  
12 Maite Cano Hernández 93 1.775 Valls 18/05/08
  22"84-1,21-8,24-3,77-17,03-2'07"85  

4x100

1 V.Callejo-M.Mira-A.Espinal- N.Ferrer 52"9 Gavà 12/04/1997
2 V.Callejo-M.Mira-A.Espinal-C.Barcena 53"5 Terrassa 21/03/1998
3 C.Cascón-E.Garrido-L.Pou-J.Díaz 54''05 Mataró 21/04/2017
4 M.Gea-R.López-L.Vega-S.Rubio 56"4 Mataró 26/04/2014
5 A.Trigueros-Barea-P.López-P.López 57"5 Castellar 09/04/2011
6 G.Florido-C.Cascón-O.Pastukhova-I.Vilanova 1'00"2 Mataró 23/04/2016

4x300

1 V.Callejo-M.Mira-A.Espinal-N.Ferrer   3' 07"2 Gavà 12/04/1997
2 Silva-Gómez-I.Triviño-Romero   3' 08"0 Serrahima 28/02/1987
3 V.Callejo-M.Mira-A.Espinal-C.Barcena   3' 12"34 Estadi Olimpic 25/07/1998
4 M.Gea-S.Rubio-R.López-L.Vega   3' 15"9 Mataró 26/04/2014
5 E.Ojeda-L.Pou-L.Villanova-J.Díaz   3' 17''89 Mataró 22/04/2017
6 M.Gea-A.Pou-A.Gómez-S.Rubio   3' 34"30 El Prat 11/05/2013

Proves PC CF

60 m.ll.

1 Estela Garrido Rubio 03 8''27 Sabadell PC 10-12-16
2 Anna Aragonés Bañuelos 93 8"39 Vilafranca PC

17-02-08

3 Laura Pou Calderón 03 8''43 Sabadell PC 17-12-16
4 Arantxa Fuentes Domingo 87 8"54 Vilafranca PC

23-02-02

5 Nuria García Ruiz 97 8"60 Sabadell PC

10-12-11

6 Elisa Casas Díaz 99 8"68 Sabadell PC

22-12-12

7 Paula López López 96 8"87 Sabadell PC

11-12-10

8 Anna Margalef Victor 96 8"93 Sabadell PC

18-12-10

9 Anabel Armenteros del Corral 90 8"98 Vilafranca PC

13-02-05

10 Ainoa Cruel Pons 99 8"98 Sabadell PC

22-12-12

           
11 Elia Cantoni Gómez 89 9"02 Vilafranca PC

23-02-03

12 María Álvaro Durán 00 9"03 Sabadell PC 17-01-15
13 Ariadna Barea Ríos 98 9"05 Sabadell PC

22-12-12

60 m.t.

1 Cristina Bárcena Saludes 83 9"44 Zaragoza 28-02-99
2 Nuria Ferrer Moreno 81 9"67 Zaragoza 09-03-97
3 Arantxa Fuentes Domingo 87 10"05 Vilafranca 23-02-02
4 Raquel López Ruiz 99 10"63 Sabadell PC 18-01-14
5 Verónica Callejo Betelu 82 10"72 Vilafranca 07-02-98
6 Luciana Vega Palacio 99 10"74 Sabadell PC 15-02-14
7 Anna Margalef Victor 96 11"26 Sabadell PC 29-01-11
8 Raquel Arnau Pascual 89 11"35 Sabadell PC 11-01-03
9 Ainoa Cruel Pons 99 11"46 Palafrugell* 16-02-13
10 Elia Cantoni Gómez 89 11"56 Vilafranca 23-02-03

4x200

1 Gea-López-Rubio-Vega   1' 58"70 Sabadell PC 08/02/2014
2 C.Cascón-L.Villanova-E.Ojeda-L.Pou   2' 04''63 Sabadell PC 11/02/2017
3 M.Alvaro-P.García-S.Serrano-M.Ruiz   2' 05"56 Sabadell PC 21/02/2015
4 Cruel-López-Vega-Gea   2' 06"53 Sabadell PC 09/02/2013
5 C.Cascon-N.Gomez-M.Ruiz-E.Ojeda   2' 08"08 Sabadell PC 13/02/2016
6 Gonzalez-Vega-López-Grañena    2' 08"83 Sabadell PC  26/01/2013 

Pentatló PC

60t-alçada-pes(3kg)-Llargada-600

1 Cristina Bárcena Saludes 83 3.242 Zaragoza 28-02-99
  9"44-1,58-10,85-4,50-1'48"06        
2 Nuria Ferrer Moreno 81 3.163 Zaragoza 09-03-97
  9"67-1,39-13,77-4,80-1'54"86        
3 Luciana Vega Palacio 99 2.367 Sabadell PC 15-02-14
  10"74-1,38-7,87-4,27-1'59"98        
4 Verónica Callejo Betelu 82 2.287 Vilafranca 07-02-98
  10"72-1,32-7,48-3,93-1'53"62        
5 Ainoa Cruell Pons 99 1.978 Palafrugell* 16-02-13
  11"46-1,33-6,64-3,95-2'04"83        
6 Raquel López Ruiz 99 1.872 Palafrugell* 16-02-13
  10"76-1,24-6,34-3,59-2'08"25      

 

 

Altres proves

Pentatló (proves PC a l'aire lliure)

60t(0,762)-alçada-pes(3kg)-Llargada-600

1 Nerea Gómez Zafra 01 1.920 Gavà 28-11-15
  11"8-1,30-7,25-3,61-1'58"0        

3 Km. Marxa

1 Raquel Arnau Pasqual 88 21' 13"5 Serrahima 15/03/2003
2 Camila Saldaña Pino 03 21' 42''85 El Prat de Llob. 14/05/2017
3 Jessica Aciego Marín 89 22' 56"04 Serrahima 21/09/2002
4 Andrea Comino Amor 93 25' 37"5 L'Hospitalet 15/03/2008
5 Eva López Fernández 90 38' 56"2 Sabadell 19/03/2005