Rànquing Aleví Masculí

60 m.ll

1 Joan Gea González  02 8"5 Castellar 02-02-13
2 Daniel Rivero Garcia 96 8"7 Terrassa 03-03-07
3 Mohamed Chenniro 05 8"7 Terrassa 28-05-16
4 Marc Aso Roldán 87 8"8 Sabadell 16-05-98
5 Miguel Angel López Fernández 92 8"9 Serrahima 06-03-04
6 Gerard Rodríguez Sánchez 04 8"9 Sabadell 09-05-15
7 Adrián Gómez Carmona 05 8"9 Hospitalet Llob. 05-03-16
8 Dani Ponce Bedmar 96 9"1 Can Dragó 27-10-06
9 Albert Fermin Díaz 00 9"1 Barberà 05-05-11
10 Jordi Salinero Pérez 00 9"2 Sabadell 11-12-10
           
11 David Pérez Sempere 00 9"3 Barberà 15-05-11
12 Marcos Barea Ríos 03 9"3 Barberà 26-03-14
13 Biel Rubio Bocanegra 03 9"3 Mollet 12-04-14

600 m.ll

1 Adrián Gómez Carmona 05 1' 49"48 Castellar 11-06-16
2 Daniel Rivero Garcia 96 1' 50"62 Terrassa  30-06-07 
3 Marc Aso Roldán  87  1' 51"7  El Prat  13-06-98 
4 Mohamed Chenniro 05 1' 52"9 Terrassa 28-05-16
5 Biel Rubio Bocanegra 03 1' 53"2 Manresa 18-10-14
6 Daniel Ponce Bedmar 96 1' 53"5 Serrahima 22-09-07
7 Joan Gea González 02 1' 54"0 Manresa 19-10-13
8 Marcos Barea Rios 03 1' 54"3 Manresa 18-10-14
9

Gerard Rodríguez Sánchez

04 1' 56"6 Manresa 18-10-14
10 Agustín Garrido Caballero 83 1' 58"8 El Prat 01-05-95
           
11 Mario López Ruíz 02 2' 00"0 Barberà 22-05-13
12 Simón Lázaro González 99 2' 00"1 Mollet 25-04-09

2.000 m.ll

1 Daniel Ponce Bedmar 96 7' 00"04 El Prat 17-06-06
2 Biel Rubio Bocanegra 03 7' 15"4 Granollers 17-05-14
3 Daniel Rivero García 96 7' 24"3 Castellar 24-03-07
4 Mohamed Chenniro 05 7' 27"0 El Prat 02-04-16
5 Simón Lázaro 99 7' 33"27 El Prat 23-05-09
6 Agustín Garrido Caballero 83 7' 34"2 Sabadell 11-03-95
7 Gerard Rodríguez Sánchez 04 7' 41"1 Barberà 23-05-15
8 Joaquín Andujar Jiménez 93 7' 52"9 Castellar 20-03-04
9 Marcos Barea Rubio 03 7' 55"5 Cornellà 18-05-13
10 Mario López Ruiz 02 7' 57"6 Lleida 25-05-13
           
11 Marc Martínez Castillejo 06 7' 59''12 Serrahima 18-03-17
12 Francisco Vega Palacio 04 8' 03"0 Barberà 23-05-15
13 Adrián Gómez Carmona 05 8' 05"3 El Prat 16-01-16
14 Mustafá Oubaslam 99 8' 07"1 Terrassa 13-02-10
 

2 Km. Marxa

1 Gerard Rodríguez Sánchez 04 10' 55"90 Tarragona 14-06-14
2 Marcos Barea Rios 03 11' 50"0 Badalona 02-02-14
3 Biel Rubio Bocanegra 03 12' 07"9 Granollers 27-04-14
4 Daniel Rivero Garcia 96 12' 27"0 Barcelona 18-03-07
5 Mario López Ruiz 02 12' 55"8 Serrahima 26-10-13
6 Jonathan Sánchez Rios 84 13' 21"6 Sabadell 25-05-96
7 Joan Gea González 02 13' 31"9 El Prat 21-04-12
8 Raúl Muñoz García 00 13' 35"6 El Prat 08-05-10
9 Martí Albarrán Roca 02 13' 38"0 Castellar 28-09-13
10 Boris Domeño Espinosa 86 13' 50"7 Sabadell 16-05-98

60 m.t

1 Gerard Rodríguez Sánchez 04 10"10 Sabadell PC 21-12-14
2 Adrián Gómez Carmon 05 10"3 Terrassa 26-04-15
3 Antonio Valenzuela Plaza 94 10"4 Sabadell 19-03-05
4 Jordi Salinero Pérez 00 10"5 Terrassa 01-10-11
5 Albert Fermin Díaz 00 10"5 El Prat 01-10-11
6 Marc Aso Roldán 87 10"6 Sabadell 16-05-98
7 Joan Gea González 02 10"8 Serrahima 16-02-13
8 Marcos Barea Rios 03 10,9 El Prat 04-10-14
9 Francisco Vega Palacio 04 11"1 Castellar 28-03-15
10 Boris Domeño Espinosa 86 11"3 Sabadell 16-05-98
           
11 Xavier Bau Ramos 98 11"3 Mataró 04-04-09
12 Alex Rabaza Camacho 87 11"4 Sabadell 16-05-98
13 Marc Alviac Vila 99 11"4 Badalona 14-03-09
 

Salt d'Alçada

1 Mario López Ruíz 02 1,29 Lleida 25-05-13
2 Daniel Ponce Bedmar 96 1,25 Serrahima 22-09-07
3 Gerard Rodríguez Sánchez 04 1,25 Sabadell 09-05-15
4 Francisco Vega Palacio 04 1,25 El Prat 16-05-15
5 Albert Fermín Díaz 00 1,20 El Prat 01-10-11
6 Jordi Salinero Perez 00 1,20 Barberà 05-05-11
7 Joan Gea González 02 1,20 El Prat 13-10-12
8 Marc Aso Roldán 87 1,17 Sabadell 16-05-98
9 Jonathan Sánchez Rios 84 1,15 Sabadell 02-03-96
10 Alex Rabaza Camacho 87 1,15 Sabadell 14-02-98
           
11 Antonio Valenzuela Plaza 94 1,15 Sabadell 19-03-05
 

Salt de perxa

1 Ismael Hornos Gómez 00 1,50 Terrassa 15-05-10
2 Mario López Ruiz 02 1,50 El Prat 11-05-13
3 Joan Gea González 02 1,20 Castellar 02-02-13

Salt de Llargada

1 Adrián Gómez Carmona 05 4,37 Castellar 13-06-15
2 Marc Aso Roldán 87 4,20 El Prat 13-06-98
3 Joan Gea González 02 4,17 Serrahima 25-05-13
4 Albert Fermín Díaz 00 4,04 Barberà 02-04-11
5 Ariel Conde Manyoses 84 3,88 Sabadell 25-05-96
6 Miguel Angel López Fernández 92 3,88 Terrassa 24-04-04
7 Jordi Salinero Pérez 00 3,83 El Prat 05-05-11
8 Gerard Rodríguez Sánchez 04 3,78 Sabadell PC 21-12-14
9 Daniel Rivero García 96 3,77 Sabadell 02-06-07
10 Mario López Ruíz 02 3,74 Cornellà 18-05-13
           
11 Joan González Santeolaria 84 3,72 Sabadell 25-05-96
12 Marc Martínez Castillejos 06 3,65 Barberà 17-12-16
13 Alberto Real Estepa 83 3,59 El Prat 13-06-98

Llançament de pes

1 Ivan Gallego Vizuete 00 10,33 Terrassa 11-06-11
2 Álvaro Pérez Lozano 99 8,92 El Prat 12-06-10
3 Boris Domeño Espinosa 86 8,42 El Prat 13-06-98
4 Ismael Hornos Gómez 00 8,00 Terrassa 11-06-11
5 Juan Alfonso Gago 92 7,85 El Prat 01-05-03
6 Mario López Ruiz 02 7,57 Serrahima 26-10-13
7 Joan Parra Cañada 04 7,79 Barberà 23-05-15
8 Joan Gea González 02 7,45 Serrahima 26-10-13
9 Daniel Rivero Garcia 96 7,44 Terrassa 03-03-07
10 Marcos Barea Ríos 03 7,19 Serrahima 25-10-14
           
11 Raúl Cascón López 00 7,09 El Prat 21-05-11

Llançament de disc

1 Boris Domeño Espinosa 86 23,05 Sabadell 16-05-98
2 Daniel Collado Sánchez 98 21,62 Terrassa 13-06-09
3 Marc Albiac Vilas 99 19,95 El Prat 12-06-10
4 Jordi Reyes Tineo 84 19,50 Sabadell 02-03-96
5 Guillem Trigueros Olivan  00 19,09 Terrassa 11-06-11
6 Jordi Salinero Perez  00 18,58 Mataró 15-10-11
7 Joan Gea González 02 18,06 Castellar 28-09-13
8 Angel Aso Roldán 85 17,70 Sabadell 01-03-97
9 Ferran Graells Riquelme 99 16,81 Barberà 17-04-10
10 Raúl Giménez Carrasco 98 16,32 Terrassa 23-05-09

Llançament de pilota

1 Alex Rabaza Camacho 87 36,10 Gavà 06-06-98
2 Ivan Gallego Vizuete 00 31,59 Terrassa 11-06-11
3 Álvaro Pérez Lozano 99 30,50 El Prat 12-06-10
4 Boris Domeño Espinosa 86 29,28 Sabadell 07-03-98
5 Joaquín Andujar Jiménez 93 28,22 Terrassa 24-04-04
6 Albert Noya Martínez 92 26,59 Terrassa 24-04-04
7 Jordi Reyes Tineo 84 26,20 Sabadell 09-03-96
8 Daniel Serrano 94 26,15 Sabadell 02-04-05
9 Alberto Alcalde 87 25,58 Sabadell 07-03-98
10 Joan Gea González 02 24,96 Barberà 29-05-13

Tetratló

60m.ll.-Llargada-Pes-Alçada

1 Joan Gea González 02 943 Serrahima 25-05-13
  9"48-4,17-7,11-1,20  
2 Jordi Salinero Pérez 00 861 Barberà 05-05-11
  9"3-3,81-6,89-1,20  
3 Gerard Rodríguez Sánchez 04 722 Palafrugell 02-05-15
  9"7-3,72-6,02-1,12        
4 Adrián Gómez Carmona 05 700 Palafrugell 02-05-15
  9"5-3,51-5,56-1,12        
5 Albert Fermin Diaz 00 685 Barberà 05-05-11
  9"1-3,76-5,28-0,99  
6 Marcos Barea Ríos 03 660 Manresa 29-03-14
  9"6-3,56-6,38-1,05        
7 Mario López Ruíz 02 651 Cambrils 28-04-13
  10"35-3,26-6,62-1,21        
8 Ivan Gallego Vizuete 00 618 Barberà 05-05-11
  10"4-3,31-9,09-0,90  
9 Simón Lázaro González 99 577 Gavà 20-12-09
  9"6-3,53-5,18-1,03  
10 Guillem Trigueros Olivan 00 530 Barberà 05-05-11
  9"5-3,44-4,63-0,99  
11 Francisco Vega Palacio 04 505 Manresa 29-03-14
  10"2-3,45-5,10-1,08        

4x60

1 Perez-Salinero-Fermin-Trigueros  35"5 Castellar 09-04-11
2 Perez-Cascón-Fermin-Trigueros 37"48 El Prat 07-05-11
3 Albarrán-Barea-Gea-López 37"62 Vic 04-05-13
4 Rodríguez-Barea-Vega-Gutiérrez 37"6 Mataró 26-04-14
5 Gea-López-Barea-Sánchez 37"8 Mataró 20-04-13
6 F.Vega-A.Gómez-G.Rodríguez-H.Gómez 38"0 Tarragona 11-04-15
7 Aso-Rabaza-Domeño-Conde 38"4 Sabadell 28-02-98
8 H.Gómez-J.Tejera-P.Gutiérrez-G.Rodríguez 38"8 El Prat 16-05-15
9 López-Albarrán-Gea-Rubio 39"3 Granollers 24-03-13
10 Bau-Albiac-Lázaro-Baraza 39"6 Mollet 28-03-09
         
11 P.Gallego-M.Martínez-P.Martínez-J.Muñoz 40''5 Vic 01-04-17
12 López-Albarrán-Gea-Díaz 40"8 Vilanova 14-04-12
13 Tornero-Sánchez-Albarrán-Rubio 41"3 El Prat 11-05-13

3x600

1 A.Gómez-M.Chenniro-H.Pérez 5' 47"66 Tarragona 14-05-16
2 A.Gómez-F.Vega-J.Parra 6' 02"5 El Prat 16-05-15
3 Rubio-Sánchez-Albarrán 6' 12"2 Mataró 20-04-13
4 Barea - Gea -López 6' 14"9 El Prat 11-05-13
5 G.Rodríguez-F.Vega-A.Gómez 6' 18"2 Tarragona 11-04-15
6 Rodríguez-Vega-Barea 6' 28"1 Mataró 26-01-14
7 Lázaro-Albiac-Baraza 6' 28"2 Mollet 28-03-09
8 A.Gómez-M.Martínez-H.Pérez 6' 32"88 El Prat 02-04-16
9 López-Gea-Albarrán 6' 40"6 Vilanova 14-04-12
10 M.Martínez-P.Martínez-P.Teixidor 6' 43''0 Vic 01-04-17
         
11 Reyes-Jiménez-Real 6' 56"3 Sabadell 18-03-95
12 Gea-López-Barea 6' 56"8 Mataró 20-04-13
13 Bau-Abella-Collado 7' 13"3 Mollet 28-03-09
14 Serrano-Cazorla-Valenzuela 7' 29"3 Gavà 09-04-05

Proves PC Aleví Masculí

4X200 m.ll.

1 V.Escarceller-M.Martínez-J.Muñoz-P.Teixidor 2' 40''61 Sabadell PC 22-01-17

Altres proves

500 m.ll.

1 Marcos Barea Ríos 03 1' 35"6 Badalona 14-12-13
2 Gerard Rodríguez Sánchez  04 1' 44"4 Badalona 14-12-13
3 Pol Gutiérrez Ramallo 04 1' 46"8 Badalona 14-12-13
4 Martí Jurado Montiel 03 2' 02"3 Badalona 14-12-13
5 Cristian Vaca Albarrán 04 2' 07"8 Badalona 14-12-13

1000 m.ll. PC

1 Hugo Pérez Ortega 05 3'50"91 Sabadell PC 06-02-16
2 Marc Martínez Castillejo 06 4'01"58 Sabadell PC 06-02-16