Rànquing Aleví Femení

60 m.ll

1 Estela Garrido Rubio 03 8"6 Serrahima 25-10-14
2 Sara Miravitlles Martínez 06 8''8 Barberà 17-12-16
3 Elsa Plans Ibáñez 06 9''11 Castellar del V. 20-05-17
4 Martina Cuevas Sola 06 9''0 Barberà  17-12-16
5 Arantxa Fuentes Domingo 87 9"1 Sabadell 28-02-98
6 Judit Díaz Valenzuela 03 9"1 Serrahima 25-10-14
7 Elena González Rubio 03 9"1 Serrahima 25-10-14
8 Inés Gómez Carmona 05 9"38 Barberà 16-04-16
9 Elisa Casas Díaz 99 9"2 El Prat 19-12-09
10 Laura Pou Calderón 03 9"2 Barberà 26-03-14
           
11 Xenia Expósito Hilario 95 9"3 L'Hospitalet 21-01-06
12 Nuria Manchón Pagés 02 9"4 Granollers 24-03-13
13 Mercedes Ruiz Guillem 01 9"5 Serrahima 27-10-12
14 Nuria García Ruiz 97 9"6 Castellar 01-03-08
15 Ainhoa Cruell Pons 99 9"6 Gavà 20-12-09
16 Nerea Gomez Zafra 01 9"6 Serrahima 27-10-12
 

600 m.ll.

1 Laura Pou Calderón 03 1' 48"0 Manresa 18-10-14
2 Inés Gómez Carmona 05 1'53"07 Castellar 21-05-16
3 Arantxa Fuentes Domingo 87 1' 54"9 Sabadell 16-05-98
4 Mar Ojeda Fernández 00 2' 02"9 Barberà 02-04-11
5 Emma Ojeda Fernández 02 2' 03"8 El Prat 11-05-13
6 Nerea Gomez Zafra  01 2' 07"1 Manresa 20-09-12
7 Sara Miravitlles Martínez 06 2' 07"8 Terrassa 28-05-16
8 Mireia Ramon Maldonado 06 2' 08''2 Hospitalet Llobr. 11-03-17
9 Nuria Garcia Ruiz 97 2 '08"51 Mollet 31-05-08
10 Estela Garrido Rubio 03 2' 08"7 Barberà 22-05-13
           
11 Laura Martínez Valcarcel 05 2'12"16 Castellar 06-06-15
12 Ariadna Cruel Pons 03 2' 12"9 Badalona 17-05-14
13 Marta Comino Amor 00 2 '13"5 Barberà 08-10-11
14 Judith Díaz Valenzuela  03 2 '13"5 Barberà 26-02-14

2.000 m.ll

1 Laura Pou Calderón 03 7' 48"9 El Prat 13-09-14
2 Mireia Ramon Maldonado 06 7' 58''42 El Prat de Llob. 13-05-17
3 Sara Miravitlles Martínez 06 8' 13''95 Serrahima 18-03-17
4 Arantxa Fuentes Domingo 87 8' 14"9 Sabadell 07-03-98
5 Inés Gómez Carmona 05 8' 18"8 Badalona 07-05-16
6 Marta Comino Amor 00 8' 29"9 Sabadell 11-12-10
7 Ariadna Cruel Pons 03 8' 33"4 Cornellà 18-05-13
8 Estela Rodríguez Domínguez 07 8' 39''69 Serrahima 18-03-17
9 Nuria Garcia Ruiz 97 8' 43"87 Terrassa 30-06-07
10 Grace Vaca Constante 94 8' 50"8 Castellar 05-03-05
           
11 Carla Cascón López 02 8' 55"52 El Prat 13-05-12
12 Nuria Álvarez Monfort 07 8' 57''27 Serrahima 18-03-17
13 Nerea Gómez Zafra 01 9' 01"3 Mataró 17-09-11
14 Marina Gea González 99 9' 02"8 Barberà 17-04-10
15 Xenia Expósito Hilario 95 9' 15"8 Castellar 05-03-05
 

2 Km. Marxa

1 Sara Miravitlles Martínez 06 11' 10"0 Viladecans 24-01-16
2 Carla Anguita Zapata 03 12' 31"12 Gavà 01-06-14
3 Mireia Ramon Maldonado 06 12' 33" 0 El Vendrell 21-02-16
4 Laura Pou Calderón 03 12' 44"0 Badalona 02-02-14
5 Laura Albiac Vilas 04 12' 47"0 Badalona 02-02-14
6 Ariadna Cruel Pons 03 12' 49"0 Badalona 02-02-14
7 Roser Jurado Montiel 06 12' 56'' Badalona 05-02-17
8 Naia Aubia García 07 12' 57'' Viladecans 19-02-17
9 Laura García Bonillo 07 12' 58''18 Castellar del V. 20-05-17
10 Carla Cascón López 02 13' 20"15 Tarragona 15-06-13
           
11 Nerea Gómez Zafra 01 13' 21"7 El Prat 17-03-12
12 Inés Gómez Carmona 05 13' 30"0 El Vendrell 21-02-16
13 Savina Ros Tiemann 84 13' 33"4 Sabadell 10-02-96
14 Laura Martínez Valcárcel 05 13' 51"0 El Vendrell  21-02-16
15 Sofia Serrano Ramírez 00 14' 14"54 Terrassa 26-03-11
16 Laura González Perelló 03 14' 33"0 Badalona 02-02-14
17 Mar Ojeda Fernandez 00 14' 37"1 Mataró 15-10-11
 

60 m.t

1 Arantxa Fuentes Domingo 87 9"9 Gavà 06-06-98
2 Sara Miravitlles Martínez 06 10''37 Palafrugell 06-05-17
3 Estela Garrido Rubio 03 10"1 Badalona 17-05-14
4 Laura Pou Calderón 03 10"3 El Prat 04-10-14
5 Elsa Plans Ibáñez 06 10''61 Castellar del V. 20-05-17
6 Elena González Hernández 03 10"7 Badalona 17-05-14
7 Xenia Expósito Hilario 95 11"1 Sabadell 25-02-06
8 Inés Gómez Carmona 05 11"2 El Prat 16-01-16
9 Laura Martínez Valcarcel 05 11"48 El Prat 02-04-16
10 Luciana Vega Palacio 99 11"5 Terrassa 15-05-10
           
10 Nuria Manchón Pagés 02 11"5 Serrahima 13-04-13
12 Nuria Garcia Ruiz 97 11"6 L'Hospitalet 01-12-07
13 Elisa Casas Díaz 99 11"8 Terrassa 09-10-10
13 Sofia Serrano 0 11"8 Barberà 05-05-11
13 Martina Cuevas Sola 06 11''8 l'Hospitalet 11-03-17

Salt d'Alçada

1 Arantxa Fuentes Domingo 87 1,26 Gavà 06-06-98
2 Aida García Lloan 82 1,25 Sabadell 29-09-94
2 Laura Pou Calderón 03 1,25 Mollet 12-04-14
4 Marta Comino Amor 00 1,23 Barberà 02-04-11
5 Estela Garrido Rubio 03 1,20 El Prat 30-11-13
5 Inés Gómez Carmona 05 1,20 Terrassa 28-05-16
5 Martina Cuevas Sola 06 1,20 Vilafranca P. 06-05-17
8 Savina Ros Tiemann 84 1,15 Sabadell 10-02-96
9 Lidia Gómez Navarro 84 1,10 Sabadell 11-05-96
9 Elisa Casas Díaz  99 1,10 El Prat 08-05-10
           
9 Ariadna Barea Ríos 98 1,10 Barberà 17-04-10
9 Ariadna Cruel Pons 03 1,10 Badalona 16-03-14

Salt de Llargada

1 Africa Lopez-Braña Olea 75 4,10 Serrahima 26-09-87
2 Elena González Hernández 03 3,93 Tarragona 14-06-14
3 Estela Garrido Rubio 03 3,84 Badalona 17-05-14
4 Laura Pou Calderón 03 3,79 Mataró 27-09-14
5 Martina Cuevas Sola 06 3,72 Castellar del V. 20-05-17
6 Ainoa Cruel Pons 99 3,69 Serrahima 24-10-09
7 Mercedes Ruiz Gullem 01 3,68 Serrahima 27-10-12
8 Aida García Lloan 82 3,65 Sabadell 29-09-94
9 Savina Ros Tiemann 84 3,58 Lleida 11-05-96
10 Sara Miravitlles Martínez 06 3,57 Palafrugell 06-05-17
           
11 Arantxa Fuentes Domingo 87 3,53 Sabadell 28-02-98
12 Estela Rodríguez Domínguez 07 3,52 El Prat de Llob. 13-05-17
13 Sofía Serrano Ramírez 00 3,50 Mataró 19-03-11
14 Xenia Expósito Hilario 95 3,44 Mataró 20-05-06
15 Inés Gómez Carmona 05 3,37 Sabadell 09-05-15
16 Nerea Gómez Zafra 01 3,32 L'Hospitalet 18-02-12
 

Salt de Perxa

1 Laura Pou Calderón 03 1,65 Manresa 18-10-14
 

Llançament de pes (2 kg)

1 Miriam Gallego Vizuete 00 9,96 Terrassa 11-06-11
2 Arantxa Fuentes Domingo 87 7,87 Sabadell 16-05-98
3 Judith Jiménez Frías 03 6,94 El Prat 04-10-14
4 Isabel Lobato 01 6,93 Mataró 19-05-12
5 Laura Moreno Saez de Tejada 91 6,76 El Prat 01-05-03
6 Sandra Sanabria Díaz 98 6,59 Can Dragó 24-10-09
7 Laura Albiac Vilas 04 6,58 Castellar 06-06-15
8 Estela Garrido Rubio 03 6,44 Serrahima 25-10-14
9 Ydie Chen 01 6,28 El Prat 13-05-12
10 Laura Pou Calderón 03 6,27 Palafrugell 11-05-14
           
11 Elisa Casas Díaz 99 6,10 Terrassa 09-10-10

Llançament de disc

1 Alicia Pou Calderón 99 17,96 Calella 23-05-10
2 Laura Pou Calderón 03 15,84 Mataró 27-09-14
3 Ainoa Cruell Pons 99 15,48 El Prat 12-06-10
4 Laura Albiac Vilas 04 14,93 Castellar 06-06-15
5 Irene Caparrós García 00 13,61 Terrassa 15-01-11
6 Carla Álvarez Ballester 99 13,57 Calella 23-05-10
7 Lidia Vilanova González 02 13,54 El Prat 11-05-13
8 Nerea Gómez Zafra 01 13,46 Mataró 19-05-12
9 Paula López Muñoz 97 13,29 Mollet 31-05-08
10 Estela Garrido Rubio 03 13,02 Castellar 28-09-13
11 Paula Barrera Ahumada 01 12,47 Mataró 15-10-11
 

Llançament de pilota

1 Grace Vaca Constante 94 20,31 Sabadell 02-04-05
2 Carla Cascón López 02 19,78 Castellar 08-06-13
3 Ainoa Cruell Pons 99 19,46 Terrassa 15-05-10
4 Alba Salvador López 02 17,85 Barberà 29-05-13
5 Ana Jurado Ruiz 94 17,78 Sabadell 02-04-05
6 Laura Albiac Vilas 04 17,66 Manresa 18-10-14
7 Laura Carrizo Velasco 86 17,60 Sabadell 07-03-98
8 Isabel Lobato 01 17,42 Manresa 08-10-11
9 Marina Barrate Sangalo 06 17,22 Castellar 05-03-16
10 Nerea Gómez Zafra 01 16,92 El Prat 17-03-12
           
11 Estela Garrido Rubio 03 16,43 Manresa 15-09-12
12 Gloria Florido González 02 16,36 Barberà 29-05-13
 

Tetratló

60t-Pes-Llargada-60m.ll.

1 Estela Garrido Rubio 03 1.660 Serrahima 24-05-14
  10"66-6,19-3,82-9"01        
2 Sara Miravitlles Martínez 06 1.515 Palafrugell 06-05-17
  10''37-4,78-3,57-9''28        
3 Laura Pou Calderón 03 1.442 Palafrugell 11-05-14
  10"94-6,27-3,29-9"48        
4 Inés Gómez Carmona 05 1.266 Palafrugell 02-05-15
  11"3-5,67-3,24-9"8        
5 Ainoa Cruell Pons 99 1.103 Gavà 20-12-09
  12"2-4,93-3,54-9"6        
6 Sofia Serrano Ramirez 00 961 Barberà 05-05-11
  11"8-4,80-3,14-10"4        
7 Nuria Manchón 02 866 Cambrils 31-03-12
  12"55-4,60-2,69-10"18        
8 Laura Albiac Vilas 04 827 Palafrugell 11-05-14
  13"12-5,45-3,23-10"74        
9 Mar Ojeda Fernandez 00 808 Barberà 05-05-11
  12"5-3,94-2,70-9"9        
10 Ester Dobón 02 786 Cambrils 31-03-12
  12"85-4,53-2,83-10"66        
           
11 Nerea Gomez Zafra 01 748 Barberà 05-05-11
  12"9-5,05-2,36-10"2        
12 Ariadna Cruel Pons 03 742 Palafrugell 11-05-14
  13"30-4,17-3,40-10"85        

4x60

1 M.Cuevas-S.Miravitlles-E.Plans-E.Rodríguez 36''1 Vic 01-04-17
2 Cascón-Garrido-Manchón-Pou 37"16 Vic 04-05-13
3 Cruel-Pou-Garrido-Cascón 37"1 Mataró 20-04-13
4 S.Miravitlles-A.Arribas-M.Cuevas-L.Martinez 37"5 Mataró 23-04-16
5 Dobón-Cascón-Ojeda-Lobato 37"6 Vilanova 14-04-12
6 M.Cuevas-S.Miravitlles-M.Ramon-E.Rodríguez 38''08 El Prat 13-05-17
7 I.Gómez-L.González-L.Martínez-L.Albiac 37"8 Tarragona 11-04-15
8 Pou-Garrido-Cruel-Albiac 38"3 Mataró 26-04-14
9 Ojeda-Manchón-Pou-Garrido 38"7 El Prat 11-05-13
10 Comino-Ojeda-Caparrós-Serrano 38"9 Castellar 09-04-11
         
11 Cascón-Dobón-Gómez-Manchón 39"30 El Prat 13-05-12
12 Alonso-Cruel-Casas-Serrano 39"6 El Prat 08-05-10

3x600

1 I.Gómez-M.Ramon-S.Miravitlles   6' 24"0 Mataró 23-06-16
2 R.Jurado-S.Miravitlles-M.Ramon   6'25''1 Vic 01-04-17
3 Pou-Garrido-Cruel   6' 29"6 Mataró 26-04-14
4 Pou-Vega-Álvarez   6' 35"6 Castellar 09-04-11
5 M.Cuevas-I.Gómez-l.Martínez   6' 42"07 El Prat 02-04-16
6 Cruel-Pou-Ojeda   6' 48"2 Mataró 20-04-13
7 I.Gómez-L.Martínez-L.Albiac   6' 58"1 Tarragona 11-04-15
8 Garrido-Cruel-Jiménez   7' 06"4 El Prat 11-05-13
9 Garrido-Cascón-??   7' 18"1 Mataró 20-04-13
10 N.Álvarez-L.García-N.Aubia   7'18''2 Vic 01-04-17
           
11 Lobato-Ojeda-Cascón   7' 19"4 Vilanova 14-04-12
 

Proves PC Aleví Femení

1.000 m.ll

1 Laura Pou Calderón 03 3' 32"07 Sabadell PC 12-01-14
2 Inés Gómez Carmona 05 3' 47"23 Sabadell PC 06-02-16
3 Laura Martínez Valcárcel 05 3' 54"64 Sabadell PC 06-02-16
4 Sara Miravitlles Martínez 06 3' 57"91 Sabadell PC 06-02-16
5 Mireia Ramon Maldonado 06 4' 01"61 Sabadell PC 06-02-16
6 Anna Arribas Albalat 05 4' 06"55 Sabadell PC 06-02-16
7 Gabriela Santoja Cortell 05 4' 25"93 Sabadell PC 06-02-16
8 Martina Cuevas Sola 06 4' 30"46 Sabadell PC 06-02-16

4X200 m.ll.

1 E.Plans-J.Alonso-M.Ramon-S.Miravitlles   2' 23''30 Sabadell PC 22-01-17
 

Altres proves

500 m.ll

1 Laura Pou Calderón 03 1' 31"1 Badalona 14-12-13
2 Laura González Perelló 04 1' 53"6 Badalona 14-12-13
3 Carla Anguita Zapata 03 1' 56"0 Badalona 14-12-13